• Domů>
  • 3 konkrétní kroky pro zlepšení života lidí s citlivou pletí

Pro lepší život s citlivou pletí

3 konkrétní kroky pro zlepšení života lidí s citlivou pletí

Od svého založení v roce 1975 dělá Dermatologická laboratoř La Roche-Posay vše, co je v jejich silách, aby zlepšila kvalitu života lidí s citlivou pletí. A to prostřednictvím přípravků péče o pleť  s prokázanou účinností a ověřenou tolerancí,  stejně jako akcemi s cílem změnit každodenní život mužů a žen, kteří se chtějí vyrovnat se stavem své pokožky, jež se pro ně někdy stává "cizincem". To je zkušenost některých pacientů trpících atopií. Seznamte se se třemi emblematickými kroky, které dávají konkrétní podobu našemu závazku vyhovět všem typům pleti, včetně té nejkřehčí.

1

Nechat vyniknout Vaši krásu místo zakrývání Vašich nedostatků

Filozofií workshopů korekčního líčení představených značkou La Roche-Posay před 20 lety je dnes zvýraznit přirozenou krásu obličeje, aby lidé zapomněli na viditelné známky stavu pleti.

Zjistit více

2

Jak udělat z aplikace krému dětskou hru

V 80 školách atopie pořádaných značkou La Roche-Posay po celém světě se děti učí, jak se na svou nemoc dívat pozitivněji a jak získat větší nezávislost.

Zjistit více

3

Boj proti rakovině kůže

90 % případů rakoviny kůže je léčitelných, pokud je nemoc odhalena včas. La Roche-Posay pomáhá zvyšovat povědomí široké veřejnosti svou účastí při organizaci Dní melanomu - event poskytující bezplatný screening mateřských znamínek ve více než 30 zemích světa.

Zjistit více