• Domů>
  • Klinické studie La Roche-Posay: v centru našeho vývojového procesu

Prokázaný účinek. Klinicky ověřená tolerance

Klinické studie La Roche-Posay:
v centru našeho vývojového procesu

Naše týmy každý den věnují veškerou svou energii tomu, aby vytvořily péči o pleť, která bude schopna nabídnout lepší život lidem s citlivou pletí - péči o pleť s optimální bezpečností při každé aplikaci. Abychom tento slib dodrželi, je základem našeho vývojového procesu obzvláště náročná metoda. Po první sérii studií provedených na zdravé pleti byla Dermatologická laboratoř La Roche-Posay schopna provést studie speciálně navržené tak, aby bylo možné posoudit účinnost a toleranci dané péče na specifických cílech (pleť se sklonem k atopii, pleť se sklonem k akné a velmi suchá pleť). Tyto komplexní a ambiciózní studie jsou základem pro vývoj našich přípravků i expertizy citlivé pleti, na niž se specializujeme.

Od založení Dermatologické laboratoře La Roche-Posay bylo v úzké spolupráci s dermatology provedeno 520 klinických studií na 45,000 pacientech z celého světa. Tyto vysoce regulované studie se řídí podobnými protokoly jako ty, jež se využívají ve farmaceutickém průmyslu. Díky nim vzniklo také mnoho vědeckých publikací v renomovaných dermatologických časopisech. To představuje opravdové uznání našeho závazku a kvalitu našeho vědeckého přístupu.

Lepší porozumění a video klinické studie

V tomto videu se seznámíte s tím, jak Dermatologická laboratoř La Roche-Posay během klinické studie prováděné v Číně sledovala a analyzovala výsledky  EFFACLAR DUO(+)
 Tato studie prováděná na polovině obličeje umožnila porovnat účinek této ezkluzivní péče o pleť s formulí bez aktivní látky. Zároveň tak byla vyloučena variabilita mezi jednotlivci. Klinicky byl prokázán účinek proti nedokonalostem a stopám po akné¹ u přípravku, který den po dni mění každodenní život pleti se sklonem k akné.

1Dermatologický scoring zánětlivých lézí (4 týdny, 51 žen, fototypy I a II).