• Domů>
  • Věrnostní program La Roche-Posay

Věrnostní program La Roche-Posay

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Pravidla věrnostního programu La Roche-Posay 1. 3. – 31. 8. 2017

1. Věrnostní kartičku La Roche-Posay 2017 za období březen–srpen 2017 získáte v naší partnerské lékárně nebo si ji můžete vytisknout zde: Věrnostní kartička pro Českou republiku

2. Nárok na dárek vzniká zakoupením jakýchkoliv přípravků od La Roche-Posay (nevztahuje se na zvýhodněné nabídky) ve vámi vybrané jedné partnerské lékárně  v celkové hodnotě alespoň 1 200 Kč.

3. Zaškrtněte dárek podle svého výběru a kategorii odpovídající celkové hodnotě vašich nákupů a odevzdejte věrnostní kartičku spolu se všemi účtenkami v dané partnerské lékárně.

4. Věrnostní kartička je platná pouze spolu s příslušnými účtenkami. Dárek obdržíte po odevzdání vyplněné věrnostní kartičky spolu s účtenkami přímo v partnerské lékárně od lékárnice nebo dermoporadkyně La Roche-Posay.

5. Platnost věrnostního programu je časově omezena do 31. 8. 2017. Přípravky musí být zakoupeny a věrnostní kartička uplatněna v období platnosti věrnostního programu.

6. Pravidla věrnostního programu La Roche-Posay neplatí pro zaměstnance společnosti L'Oréal Česká republika s.r.o. ani pro zaměstnance partnerských lékáren La Roche-Posay.

Věrnostní program web kompozice_CZ.

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články