Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro miminka packshot from Anthelios, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Anthelios dermo-pediatrics
SPF 50+
mléko pro miminka

NEPŘÍMÁ SLUNEČNÍ EXPOZICE.
Velmi vysoká ochrana na obličej a tělo pro miminko.

3337872419904
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Speciálně formulováno pro jemnou pokožku nebo pokožku se sklonem k atopii miminek.

Balení s pumpičkou 50 ml.

Vlastnosti

Jemná nebo atopická pokožka miminek. Obličej a tělo. Nepřímá sluneční expozice. Použití od 6 měsíců věku.
Formule vytvořená speciálně pro miminka. Optimální UVB ochrana 50+ a UVA ochrana přísnější než Evropské doporučení (u opalovacích přípravků) díky patentovanému a fotostabilnímu filtračnímu systému. Formule v souladu s pokožkou miminek: vyvinutá s optimální koncentrací ingrediencí pečlivě vybraných kvůli bezpečnosti. Obohaceno máslem z karité pro hydrataci, zklidnění pokožky a posílení ochranné kožní bariéry. Hebká a příjemná sametová textura. Hypoalergenní. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

Doporučená aplikace

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nepřímá sluneční expozice může být nebezpečná. Opalovací přípravky nepředstavují 100% ochranu. Produkt aplikujte těsně před odchodem z domu na nezakryté části těla dítěte. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi.

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro miminka ”

Já měla možnost vyzkoušet Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro naše miminko, když jsme v létě jeli na dovolenou, malý měl sedm měsíců a já měla panickou hrůzu z toho, aby se malý na sluníčku nepřipálil. Musím říci, že aplikace mléka byla úžasná, skvěle se roztíralo a svůj účel splnilo, malého jsme slunci nevystavovali přímo, ale při přechodech na slunci nebylo na kůži nic poznat. Oceňuji také krásnou krémovou vůni.

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro miminka ”

velmi doporučuji, koupila jsem pro svého syna, krásná vůně a dobře se vstřebává, za mě je to nejlepší přípravek proti sluníčku

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ První léto s miminkem ”

Dlouho jsem hledala vhodný přípravek pro svého chlapečka, který se narodil v červnu - do pravého letního počasí. Protože jsme já i manžel alergici, je velká pravděpodobnost, že bude alergik a atopik i náš syn. Proto jsem si dala při výběru opravdu záležet, pročítala složení a konzultovala s pediatričkou, která mi tento přípravek schválila a doporučila. Aplikace je velice jednoduchá a celkově jsme velmi spokojeni. Syn má velice citlivou pokožku a trpí i na ekzém, a tento přípravek mu v létě vyhovoval a určitě ho můžeme miminkům doporučit.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Výborný pre miminká ”

Pri prvom dieťatku som hľadala ten najlepší opaľovák a našla som tento. S minerálnym filtrom, nedráždil pokožku a chránil ju výborne. Budem používať i u druhého dieťatka.

La Roche-Posay doporučuje

Všechny přípravky řady
Termální voda z La Roche-Posay packshot from Termální voda, by La Roche-Posay