Kerium ANTI-CHUTE  packshot from Kerium, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Kerium
ANTI-CHUTE

Šampon proti vypadávání vlasů - doplňková péče

3337872411816
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Obnovuje vlasové vlákno a hustotu vlasů. Ideální doplněk kúry proti vypadávání vlasů.

200ml flakon

Vlastnosti

Vypadávání vlasů u mužů a žen.
Dvojitý účinek, unikátní synergie aktivních látek, která v jakémkoli bodě přerušuje cyklus vypadávání vlasů. 1. Madecassoside, inovace proti vypadávání vlasů pocházející z výzkumu zánětu, potlačuje mikrozánět, který urychluje vypadávání vlasů. 2. Arginine + Vitamin B5 podporují výživu vlasové cibulky a tvorbu vlasové hmoty. Obnovené vlasy získávají objem a hustotu. Vlasy jsou hustší.

Účinnost

1. Madecassoside významně prodlužuje životnost vlasového folikulu vs. placebo*. Například, po 10 dnech, 100 % vlasových folikulů stále žije, vs. 74 % u placeba. 2. Arginin významně podporuje tvorbu VEGF, klíčového faktoru při udržování mikrocirkulace kolem vlasové cibulky a při jejím vyživování. 3. Vitamin B5 podporuje produkci buněčné energie a růst zdravého, tonického vlasu. Tato aktivní látka je pro své vlastnosti všeobecně uznávána a je využívána v nutričních doplňcích a kúrách proti vypadávání vlasů.

Výsledek

Přerušuje cyklus vypadávání vlasů od prvního použití, dodává vlasům hustotu a optimalizuje účinky kúry proti vypadávání vlasů.

Doporučená aplikace

Pro každodenní použití během kúry proti přetrvávajícímu vypadávání vlasů, nebo pro občasné použití při sezónním vypadávání vlasů.

Složení