• Domů>
  • Kerium>
  • Kerium DS Intenzivní šampon proti lupům
Kerium DS Intenzivní šampon proti lupům packshot from Kerium, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Kerium DS
Intenzivní šampon proti lupům

Mikroexfoliační ošetřující šampon

3433422407268
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Odstraňuje přetrvávající lupy. Čistí do hloubky a ulevuje pokožce hlavy.

125ml lahvička

Kerium DS Intenzivní šampon proti lupům packshot from Kerium, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Početné nebo přetrvávající lupy. Intenzivní svědění.
LHA™ zajišťuje jemnou, intenzivní mikroexfoliaci, a tím rychle odstraňuje přetrvávající lupy. Technologie cíleného působení na vlasový kořínek účinkuje čisticím komplexem na pokožku hlavy a pilosebaceozní folikul tak, že odstraňuje lupy přímo u jejich zdroje a předchází jejich návratu. Vitamin PP významně ulevuje od svědění.

Účinnost

Účinek na přetrvávající lupy prokázaný dermatology, experty na pokožku hlavy, v klinických testech. Lidé, kteří ho používali, posoudili jeho vynikající kosmetické kvality: - lesklé vlasy 92 %, - pružné vlasy 90 %, - snadněji upravovatelné vlasy 84 %.

Výsledek

Od prvního použití jsou lupy viditelně eliminovány a svědění je neutralizováno. Po 3týdenní kúře je pokožka hlavy očistěna, a to na dlouhou dobu: 6 týdnů po ukončení kúry je pokožka hlavy stále bez lupů. Vlasy jsou zdravé a plné života.

Doporučená aplikace

Kúru používejte dvakrát týdně po dobu 3 týdnů. Prodlužte si udržovací péči s přípravkem KERIUM Mikroexfoliační šampon proti lupům. Časté použití: Krémový šampon na suché lupy nebo Gelový šampon na mastné lupy.

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Skvělý šampón ”

Skvělý šampón pro problematickou pokožku hlavy - příjemně voní, vlasy jsou po něm lehké a jemné a hlavně pokožka hlavy je bez lupu a nesvědí! rozhodně doporučuji pro ty, co stejně jako já měli problémy s pokožkou hlavy. Děkuji:)

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Účinná pomoc ”

Tento šampon musím opravdu hodně pochválit. Pomohl mi po letech trápení a utrpení. A lupy vyléčil tak nějak téměř na dobro. Všem opravdu doporučuji.

La Roche-Posay doporučuje

Všechny přípravky řady