Lipikar Stick AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin
Novinka

Lipikar Stick AP+

SOS PÉČE pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému

3337875566254
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

OKAMŽITÁ ÚLEVA OD POCITU SVĚDĚNÍ KDYKOLIV A KDEKOLIV

15 ml balení, praktická aplikace pomocí tyčinky

Lipikar Stick AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

Vlastnosti


První péče v tyčince od La Roche-Posay pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Mechanické nanášení pomáhá uspokojit nutkání škrábat se, zatímco zklidňující složení pomáhá okamžitě ulevit od pocitu svědění.
Kdykoliv pocítíte nutkání poškrábat se, sáhněte po Lipikar Stick AP+!  

  • Praktické balení do kapsy
  • Vhodný pro pro kojence, děti i dospělé
  • Složení s vysokou tolerancí vhodné pro všechny části těla (včetně očních víček)
  • Rychle se vstřebávající textura
S  Madecassosidem, složkou s protizánětlivým efektem, relipidačním máslem z karité a glukonátem zinku s antibakteriálním účinkem.

LIPIKAR STICK AP+ JE REVOLUCE V PÉČI O POKOŽKU SE SKLONEM K ATOPICKÉMU EKZÉMU: pomůže být dětem v péči o svou atopickou pokožku samostatnější.
Děti se aktivně podílely na všech stupních vývoje LIPIKAR STICK AP+: od konceptu až po uvedení. Tento formát umožňuje dětem vzít si produkt do školy, na hřiště nebo ke kamarádům domů.

Výsledek

KLINICKÉ VÝSLEDKY: OKAMŽITÁ ÚLEVA
Pokročilé složení okamžitě zklidní pocit svědění.

Doporučená aplikace

Kdykoliv pocítíte nutkání poškrábat se, sáhněte po Lipikar Stick AP+ a aplikujte přímo na postiženou oblast pro zmírnění pocitu svědění.
Na obličej a tělo: vhodné pro všechny části těla (včetně očních víček).

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Malý zázrak ”

Jako atopik zkouším různé produkty, a Lipikar Stick AP+ je pro mě opravdu malým zázrakem. Okamžitě totiž uklidní svědivé ložisko a po několika minutách zmizí i začervenání. Dalším velkým pozitivem je forma tyčinky, takže lze použít opravdu kdekoliv, aniž bych musela na prsty patlat nějaké masti. Celkově hodnotím produkt jako zatím nejlepší SOS péči o atopický ekzém na trhu.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Okamžitá úleva k nezaplacení ”

Trpím atopickým ekzémem, který se projevuje na očních víčkách. Lipikar mi po namazaní hned uleví od nezvladatelného svědění, zároveň hydratuje, takže se mi už na víčkách netvoří šupinky a hlavně ho opravdu můžu mít kdykoliv a kdekoliv s sebou, už se bez něj nehnu z domu. Za sebe jednoznačně doporučuju! :)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Lipikar Stick AP+ ”

Lipikar Stick je svou velikostí vhodný do každé kabelky :-) nemá žádnou výraznou dráždivou vůni, již po prvním nanesení se kůže promastila a postižené místo bylo méně červené. Jako výhodu shledávám i tuhou konzistenci výrobku, po nanesení zůstane vše na kůži a nevsákne se do oblečení. Doporučuji :-)

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Atopik ”

U syna v zimním období velká záchrana! Trpí na atopický ekzém a už po pár použitích je vidět velké zlepšení!

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Rychlá pomoc kdekoliv a kdykoliv ”

Když se synovi nedávno objevily červené skvrny na kůži, měla jsem obavy. Na doporučení pediatrické lékařky jsem zakoupila tento přípravek. Velmi mile mě překvapilo, že je určen přímo pro děti, takže si jej mohou aplikovat přímo sami. Po použití přípravku začaly skvrny postupně mizet. Vřele tento přípravek doporučuji. Děti se takto naučí zajímat a starat o své kožní neduhy, které pak s touto pomocí zmizí. Tohle se opravdu povedlo a doporučuji, doporučuji. Jedinou nevýhodou je nedostupnost v maloměstských lékárnách.

La Roche-Posay doporučuje

Všechny přípravky řady