Serozinc packshot from Serozinc, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Serozinc

Čisticí, zklidňující a zmatňující sprej pro mastnou  pleť se sklonem k akné

3433422406728
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega


Roztok sulfidu zinečnatého speciálně navržený pro působení proti hlavním známkám mastné, podrážděné pleti se sklonem k akné.

150 ml aerosol

Vlastnosti

Pleť se sklonem k akné, ucpané póry, nadměrné množství séba. Mastná a citlivá pleť.
Čisticí, zklidňující a zmatňující sprej SEROZINC od La Roche-Posay s obsahem sulfidu zinečnatého je speciálně navržen tak, aby působil proti hlavním známkám mastné pleti se sklonem k akné a roti známkám podrážděné pleti.

Hypoalergenní, bez parfému, vhodné pro pleť se sklonem k akné.

Účinnost

Tuto univerzální formuli lze použít jako tonikum mezi čistěním a hydratací pleti, nebo kdykoli během dne k osvěžení a péči o pleť. Jde o jednoduché a účinné řešení, které každý den pomáhá zmatnit mastnou pleť, zabránit jejímu nadměrnému lesku a stáhnout póry.

Výsledek

Serozinc je tvořen pouze třemi látkami: sulfid zinečnatý, adstringentní chlorid sodný a čištěná voda.

Tyto tři látky společně působí proti známkám a nadměrnému množství mastnoty na pleti a zajišťují, že pleť zažívá pocit svěžesti a komfortu kdykoli během dne.

Doporučená aplikace

SEROZINC nastříkejte na vyčistěný obličej a nechejte 2-3 minuty vstřebat. Poté jemně osušte zbytek spreje z pleti a naneste hydratační přípravek. Při nanášení spreje mějte zavřené oči.

Výborný podklad pod make-up.

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ Serozinc ”

Velmi osvěžující, můžu aplikovat i na make-up.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Sprej Serozinc ”

Sprej Serozinc je jeden z nejlepších kosmetických produktů na pleť, který používám. Při pravidelném používání se pleť tolik nemastí a snižuje se výskyt akné. Zmírňuje podráždění pleti. Doporučuji každému s mastnou a problematickou pletí.