Toleriane Fluidní korektivní make-up packshot from Toleriane Teint make-up, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Toleriane Fluidní korektivní make-up

Kryje mírné nedostatky na citlivé nebo intolerantní pleti

3337872412301
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Kryje mírné nedokonalosti pleti i v malém použitém množství, s polomatným přirozeným efektem

30ml tuba

Toleriane Fluidní korektivní make-up packshot from Toleriane Teint make-up, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Všechny typy citlivé pleti, včetně intolerantní
Koriguje všechny nedokonalosti pleti a dokonale sjednocuje pleť díky svému vynikajícímu krytí. Nemastná emulze obohacená termální vodou. 25 % krycích pigmentů, SPF 20. Velmi vysoká tolerance: bez parfému, bez konzervantů. Jemná, lehká textura: přirozený vzhled. K dispozici ve 4 odstínech.

Účinnost

Zlepšuje vzhled nedokonalostí pleti a poskytuje sjednocenou, zmatněnou pleť bez nedokonalostí.

Doporučená aplikace

Po použití denního krému naneste trochu přípravku na lokalizované nedostatky (malé skvrny, jizvy), nebo na celý obličej rukama nebo houbičkou.

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Make-up ”

Výborný make-up, který používám již přes pět let. Dokonale kryje a nevytváří na tváři "masku." Krásně sjednotí tón pleti a stačí ho jen opravdu málo.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Nejlepší make-up ”

Tento make-up mi jsem nejprve viděla na jedné známé, měla nádhernou pleť, v létě si nikdy nespálila obličej. Šla jsem pro něj do lékárny, kde mi skvělé zkušenosti s ním potvrdily i samy lékárnice, které jej také používají. Za mě úžasný, odstín ni sedí, krásně se s ním pracuje, nedělá mapy, působí naprosto přirozeně - jako byste ani make-up neměly, jen krásnou pleť.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Výborný korektor ”

K použití zakrytí nedokonalosti pleti. Má skvělé krycí schopnosti, dlouho vydrží, pleť není mastná, má ochranný faktor.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Úžasný krycí make-up ”

Několik let používám krycí make-up a musím říct, že jsem za něj vděčná. Krásně kryje nedokonalosti, sjednotí pleť. Pleť vypadá o dost lépe a já mám tak moc dobrý pocit. Vřele doporučuji.

OD: 

Věk: 25-34 let

5

“ DĚKUJI!!! ”

Téměř od puberty mě trápí pupínky na obličeji a ten pocit, že si mě každý prohlíží na ulici nebo v obchodě byl hrozný. Minulý rok v létě při koupi vašeho jiného produktu mi při pohledu na mě lékarnice dala vzoreček tohoto make-upu. Okamžitě jsem ho doma vyzkoušela a nikdy jsem nebyla z nějakého kosmetického výrobku tak nadšená. Sjednocená barva pleti i při použití minimálního množství, úžasně kryje, zároveň mám pocit, že se mi zlepšila i kvalita pleti. Tubička vydrží opravdu dlouho. Už nikdy nechci jiný. Takže, MOC DĚKUJI!

La Roche-Posay doporučuje

Všechny přípravky řady