Toleriane ultra noční packshot from Toleriane, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

Toleriane ultra noční

INTENZIVNÍ ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE
NA OBLIČEJ A OČI
Zklidňuje pocit podráždění způsobený suchostí pleti po probuzení.

3337875474344
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Intenzivně hydratuje a zklidňuje pocity podráždění. Citlivost pleti je noc za nocí redukována a pleť každé ráno pociťuje úlevu od dyskomfortu. Jemná a zahalující textura. Nekomedogenní.

Hermetické balení se systémem zabraňujícím opětovnému vniknutí vzduchu - 40ml

Toleriane ultra noční packshot from Toleriane, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Ultracitivá až alergická pleť.
Ultrazklidňující noční péče, obohacená o termální vodu z La Roche-Posay, která kombinuje Neurosensin - silně zklidňující látku, která cílí na známky podráždění způsobené suchostí pleti, s komplexem [karnosin/vitamin E], který pomáhá redukovat známky dyskomfortu a začervenání po probuzení.
Ultrahermetické balení se systémem, zabraňujícím opětovnému vniknutí vzduchu umožnuje minimalistickou formuli přípravku.

Výsledek

Zklidňuje pocit podráždění způsobený suchostí pleti po probuzení.

Doporučená aplikace

Večer aplikujte na obličej a krk.

Složení

Recenze

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Toleriane Ultra Noční ”

Je mi 40 let a mám extrémně citlivou pleť s výraznějším akné. Tato noční péče je pro mě naprosto ideální. Nejen, že ošetřuje citlivou pleť mého obličeje, ale zároveň nezhoršuje mé akné. Pleť není na noc nepříjemně mastná, což oceňuji. Ale to nejlepší: *Po ránu je pleť příjemně hydratovaná. *Nepálí, což přisuzuji inovativní látce Neurosensin. *A pryč jsou červené flíčky. Akné si po ránu ani nevšimnu :-). Pleť se přes noc jednoduše zklidňuje po všech stránkách. A další benefit tohoto nočního krému: Lze ho použít i na citlivé oči! Mám velmi citlivé, vysušené oči, a často mě pálí víčka. Toleriane Ultra Noční si dokáže přes noc poradit i s tímto. Ráda jsem krém doporučila i svým dvěma sestrám :-).