• Domů>
  • Vaše pleť>
  • Zlatá pravidla : 10 zlatých pravidel, které Vám pomohou každý den pečovat o vaši pleť

Zlatá pravidla

10 zlatých pravidel, které Vám pomohou každý den pečovat
o vaši pleť

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_RegleDor_default.jpg

Některé návyky jsou pro péči o pleť a pro rozzářenou pleť po celý rok nezbytné.
Ať je typ Vaší pleti jakýkoli, zde je deset základních návyků!

Rule 1

Specifická péče pro všechny typy pleti

1. Zlatá pravidla_obr 1

Abyste pečovali o svoji pleť a zároveň ji respektovali, je nejdůležitější se ujistit, že jste si vybrali výrobky speciálně určené pro váš typ pleti. Suchá pleť nemá stejné potřeby jako pleť mastná.

Rule 2

Dávejte obzvlášť pozor na křehké oblasti

1. Zlatá pravidla_obr 2

Některé části Vašeho obličeje (oční kontury, rty atd.) mají obzvlášť jemnou, křehkou pleť. Potřebují speciální péči. Tyto oblasti obličeje jsou citlivější a zaslouží si zvláštní pozornost.

Rule 3

Jemné čistění

1. Zlatá pravidla_obr 3

Péče o citlivou pleť začíná odličováním. Abyste nezatěžovala svoji pleť a respektovala její přirozenou rovnováhu, ujistěte se, že používáte odličovače s neutrálním pH, speciálně určené k jemnému čistění epidermis.

Rule 4

Oči: riziková oblast

1. Zlatá pravidla_obr 4

Pleť očních kontur je desetkrát jemnější než pleť zbytku obličeje. Osvojte si specifickou rutinu pro odličování této oblasti.

Rule 5

Exfoliace je nezbytná

1. Zlatá pravidla_obr 5

Používejte jednou nebo dvakrát týdně vhodné exfoliační péče. Musí být účinné a přitom jemné a respektující. Vyberte si exfoliační přípravek s neutrálním pH, který je dokonalý pro vyhlazování a čistění pleti, přičemž respektuje přirozenou rovnováhu pleti.

Rule 6

Hydratace je nezbytná

1. Zlatá pravidla_obr 6

Dermis je tvořena ze 70 % vodou a epidermis z 15 %. Abyste udrželi svoji pleť dobře hydratovanou, je důležité zvolit denní hydratační přípravky, které vyváží poměr vody v pleti. Také můžete pravidelně používat hydratační masku a odstraňovat její nadbytek sprejem termální vody.

Rule 7

Raději hypoalergenní make-up

1. Zlatá pravidla_obr 7

Abyste se vyhnula riziku alergenů spojovaných s používáním přípravků, které nejsou vhodné pro Vaši pleť, používejte hypoalergenní make-up speciálně formulovaný tak, aby plnil potřeby všech typů pleti i očí, dokonce i citlivé pleti.

Rule 8

Ochrana před sluncem

1. Zlatá pravidla_obr 8

Ať je roční období jakékoli, volte takové denní přípravky, které bsahují solární filtry. Redukují škodlivé účinky slunce, které urychlují stárnutí pleti.

Rule 9

Dávejte si pozot na vnější vlivy

1. Zlatá pravidla_obr 9

Znečištění, kouř, stres... Všechny tyto faktory mají škodlivé účinky na pleť. Používejte přípravky péče o pleť, které chrání Vaši pleť před těmito každodenními vlivy před tím, než odejdete z domu, a důkladně vyčistěte svoji pleť, když večer přijdete domů.

Rule 10

Nezanedbávejte rty

1. Zlatá pravidla_obr 10

Jakmile máte potřebu, použijte obnovující krém na rty. Neváhejte ho znovu aplikovat na tuto zvláště jemnou oblast tak často, jak je to jen nutné.

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články