Zlatá pravidla

5 zlatých pravidel
pro nejvhodnější kúru krásy

Img_5 zlatých pravidel  pro nejvhodnější kúru krásy

Dokonce i když se procedury krásy zdají být v dnešní době samozřejmostí,
některá opatření musí být stále nedílnou součástí procesu.

Pravidlo 1

Najděte správného specialistu na krásu

Pokud si nejste jisti, že je váš specialista na krásu kvalifikovaný, může to být katastrofa, hlavně pokud se jedná o kosmetickou chirurgii. Musí být kvalifikovaní, aby vůbec mohli svoji praxi vykonávat. Kontaktujte příslušnou Lékařskou asociaci, abyste si ověřili, zda daný specialista na krásu má nezbytnou expertizu.

Pravidlo 2

Připravte se na schůzku...

Získejte co možná nejvíce informací, ptejte se a dívejte se na fotky již vykonaných procedur. Během první schůzky se dohodněte na jednotlivých krocích a procesech vaší příští návštěvy. Procedura musí být vykonána během druhé schůzky!

Pravidlo 3

...A pleť

Před jakoukoli procedurou bude potřeba na ni připravit vaši pleť dva týdny předem. To proceduru usnadní, umožní vám dosáhnout toho nejlepšího výsledku a také napomůže tomu, aby účinky trvaly. Jsou doporučovány tři kúry se specifickými přípravky: čisticí gel, pleťová voda a sérum.

Pravidlo 4

A ochrana pleti po proceduře

Po proceduře je vaše pleť oslabená i obnovená. Aplikace hydratačního krému a krému s účinkem proti volným radikálům omezí citlivost, znovu vystaví funkci bariéry pleti a podpoří její obnovu. Vyhněte se přípravkům, které jsou příliš mastné, protože mohou poškodit kvalitu procedury.

Pravidlo 5

Myslete dlouhodobě

Střídáním různých přípravků posílí a prodlouží výsledek kosmetické chirurgie. Cíl? Stimulace syntézy kolagenu a ochrana nově se utvářejících vláken.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články