0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

La Roche-Posay. Určeno dermatologii. Zavázáno okolnímu prostředí.

Img_La Roche-Posay. Určeno dermatologii. Zavázáno okolnímu prostředí.

La Roche-Posay je dermatologická značka s jasnou misí: podporovat a chránit veřejné zdraví. Aby toho mohla dosáhnout, vyvíjí přípravky ochrany před sluncem s maximální účinností, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější a nejzranitelnější pleť. La Roche-Posay má ale ještě jeden hlavní úkol: odpovědnost k životnímu prostředí. Značka zohledňuje dopad na životní prostředí v každé fázi výroby a důkladně zkoumá potenciální dopad každé ingredience. Vyjma ekotoxikologického testování La Roche-Posay pracuje na ambiciózních dlouhodobých projektech v oblasti životního prostředí a sociální oblasti a je součástí programu Sharing Beauty With All (SBWA).


Vytváření bezpečné ochrany před sluncem…

Sluneční filtry jsou komplexními složkami a ne všechny přípravky ochrany před sluncem jsou si rovny.
Značka La Roche-Posay se zaměřuje na to, aby nabízela nejúčinnější širokospektrální ochranu i pro tu nejcitlivější pleť, od miminek až po seniory. Laboratoře La Roche-Posay proto vytvářejí fotostabilní složení s nejvyšším SPF a UVA-PF faktorem (označení pro UVB a UVA ochranu) a využívají pečlivě kalibrovanou směs filtrů pro širokospektrální ochranu proti UVB, UVA záření a ochranu proti dlouhovlnnému UVA záření.


Bez kompromisu, co se týče dopadu na životní prostředí

La Roche-Posay jako člen programu SBWA dohlíží na to, aby 100 % surovin obsažených ve složení přípravků bylo pečlivě testováno z hlediska vlivu na životní prostředí. Dodržuje 4 kritéria:

  • Biologická odbouratelnost
  • Dopad na vodní organismy
  • Obnovitelnost
  • Použití ekologických chemických postupů při výrobě


Jaké standardy La Roche-Posay garantuje u svých opalovacích přípravků?

La Roche-Posay si klade s každým nově vyvíjeným produktem výzvu: maximalizovat účinnost, toleranci a kosmetické vlastnosti a minimalizovat dopad na životní prostředí. Značka spolupracuje se specializovanou ekotoxikologickou laboratoří, aby zhodnotila dopad na životní prostředí. Umožňuje vyvíjet inovativní metody pro hodnocení ingrediencí a dopadu složení našich produktů na mořské ekosystémy.


Co filtry Mexoryl SX a XL, jsou pro životní prostředí bezpečné?

Dopad na životní prostředí u obou těchto filtrů byl pečlivě testován, a to přísněji, než je požadováno regulačními směrnicemi. Ekotoxikologické testy prokázaly, že ani extrémní koncentrace těchto dvou filtrů v mořské vodě nemá žádný vliv na bělení korálů.


Ochrana pokožky, respekt k životnímu prostředí

Značka La Roche-Posay čerpá z detailního výzkumu každé použité suroviny a posuzuje její environmentální profil. La Roche-Posay vytváří promyšlené složení ingrediencí, které spojují klinicky prokázanou účinnost s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Tyto ingredience pokožce nabízejí tak příjemný pocit, že jsme si jistí, že celá rodina bude chtít opalovací krém nejen aplikovat, ale i opětovně nanášet. Řada Anthelios je doporučována dermatology po celém světě, protože chrání i tu nejcitlivější pokožku svým bezpečným složením, které ukazuje, že zábava na slunci jde ruku v ruce s optimální ochranou.

  • Facebook
  • >Pin

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False