Doporučováno více než 90 000 dermatology.

La Roche-Posay a dermatologové:
unikátní spojení ve službách citlivé pleti

Img_La Roche-Posay a dermatologové:  unikátní spojení ve službách citlivé pleti

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť. Společně pracujeme na exkluzivních klinických studiích kombinujících dermatologickou expertizu, přispíváme k následnému vzdělávání a k sociální odpovědnosti... Den po dni vytváříme lepší život pro osoby s citlivou pletí tím, že úzce spolupracujeme s těmito zdravotnickými profesionály v oboru péče o pleť.

Porozumění potřebám, nalezení řešení

Naše přípravky navržené jako doplněk léčby si kladou za cíl pomoci dermatologům snížit dávkování, zlepšit komplianci a dokonce omezit některé vedlejší účinky, jež se projevují na kůži vlivem užívání léků. Dosažení takových formulí, které dokonale vyhovují potřebám dermatologů co do účinnosti, tolerance a kosmeticity, znamená navázání extrémně blízkého vztahu s kožními lékaři. To platí při každém kroku v navrhování přípravku péče o pleť - od identifikace potřeby až po provedení
  přísných klinických studií.

Na meetincích naší Evropské a brazilské vědecké komise se schází 15 dermatologů z různých zemí, což nám přináší neocenitelnou příležitost pro sdílení informací a diskusi. Právě diskuse pro nás představují způsob, jak lépe porozumět nejen potřebám citlivé pleti a pleti se sklonem k patologiím, ale také těm, jež ji léčí. Skvělým příkladem je spojení inovativní schopnosti Dermatologické laboratoře La Roche-Posay a znalostí zdravotnických odborníků u přípravku
  Lipikar Baume AP+, U tohoto dokonalého hydratačního tělového mléka pro péči o velmi suchou a atopickou pokožku byla například prokázána účinnost v observační studii provedené v deseti zemích. Častost vzplanutí ekzému se snížila u 1 256 dětí.1.

Závazek sociální odpovědnosti na straně dermatologů

v_logo-fondation_LRP.jpg

Nadace La Roche-Posay založená v roce 1995 představuje konkrétní důkaz našeho závazku k dermatologům. Nadace každoročně uděluje granty mladým vědcům a podporuje iniciativy se sociální odpovědností, jejichž cílem je zlepšit kvalitu života pacientů.

Zjistit více

Poskytnutí naší expertizy do služeb odborníků

"Vše začalo před 15 lety ve Španělsku setkáním prezidenta Španělské dermatologické společnosti a Dermatologické laboratoře La Roche-Posay," vzpomíná Claire Sentenac, ředitelka pro mezinárodní komunikaci s lékaři. Tato bezprecedentní spolupráce vedla ke "Kurzu residentů": seminář pro lékaře s cílem zvýšit povědomí mladých dermatologů o nových terapeutických postupech a o důležitosti fotoprotekce.

Tato iniciativa, která se dnes koná v 18 zemích, odstartovala mnohé další akce La Roche-Posay pro podporu aktivit v oblasti dermatologie. Programy celoživotního vzdělávání, vědecké publikace,
  workshopy korekčního líčení, školy atopie, "Dny melanomu",
 
atd. jsou způsoby, jak každodenně po boku zdravotnických odborníků zlepšovat život lidí s citlivou pletí či osob trpících stavem své kůže.

Síť odborníků na naší straně

Dialog s dermatology nekončí, když přípravek péče o pleť uvedeme na trh: prostřednictvím medicínských reprezentantů jsme v pravidelném kontaktu s širokou sítí zdravotnických odborníků. Každý den sbíráme informace o skutečných zkušenostech pacientů s našimi přípravky. Tento proces je nezbytný pro prohloubení našich znalostí a vývoj ještě účinnějších přípravků péče o pleť.

1Observační studie proběhla na 2 060 dětech v deseti zemích.