Prokázaný účinek. Klinicky ověřená tolerance

La Roche-Posay:
prokázaný účinek, klinicky ověřená tolerance

Img_La Roche-Posay: prokázaný účinek, klinicky ověřená tolerance

Účinnost a bezpečnost: tato dvě slova shrnují filozofii všech našich formulací, ať už jde o patentované inovace prokazující den po dni nekonečný léčebný potenciál Termální vody z La Roche-Posay, nebo přípravky péče, jež se po celém světě staly srovnávacím měřítkem na poli dermokosmetiky. Neustále hledáme dokonalou rovnováhu mezi optimální účinností a tolerancí, formulujeme všechny naše přípravky péče v souladu s unikátní formulační chartou.

Stále nové formulační počiny

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay má dvojí ambici: naše přípravky musí být schopné účinně vyhovět potřebám lidí s citlivou pletí a garantovat optimální toleranci s jemností pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Tento úkol by byl nemožný bez "mužů a žen v La Roche-Posay, kteří svým závazkem a talentem denně přeměňují každou technologickou výzvu v úspěch", jak připomíná ředitelka pro mezinárodní vývoj produktů Muriel Bayer-Vanmoen.

Vytváření nového přípravku vždy představuje výzvu, která od chvíle zvolení aktivní ingredience mobilizuje naše týmy po dobu téměř dvou let. V každém stádiu své práce se řídí třemi hlavními principy: striktní výběr surovin, vysoká koncentrace hlavní aktivní látky a moderní formulace chráněná optimalizovaným systémem konzervace. Během této vývojové fáze formule prochází přísnými sériemi testů tolerance při běžných podmínkách používání. Pokud je tolerance formule během těchto testů nepřijatelná (co do alergií a komfortu), začnou naše laboratoře znovu a zcela od začátku.

Inovace La Roche-Posay: péče o pleť ve skleněném kelímku

Nabídnout přípravek se striktní formulací obvykle vyžaduje balení, které produkt izoluje od vzduchu, světla a pokožky. Dnes poprvé za dobu své čtyřicetileté existence se Dermatologické laboratoři La Roche-Posay podařil formulační počin, jež je výsledkem technologické, emocionální a senzorické expertizy:
  Nutritic Intenzivní Riche , hloubkově působící nutri-rekonstituční krém ve skleněném kelímku.

v_packshot-nutritic_glass_jar.png

Náročné standardy v souladu s nároky citlivé pleti

80 formulačních pokusů: to je množství navržených galenických forem, které někdy požadují naši vývojáři formulí pro dosažení požadované kosmeticity. Ale naše nekompromisnost tím nekončí: velké množství našich péčí o pleť musí projít překážkami klinických studií prováděných ve spolupráci s dermatology. Díkytěmto studiímmůže být prokázána jejich účinnost a bezpečnost, - a to i pro citlivou pleť.

V neposlední řadě se Vám snažíme v našich přípravích nabídnout optimální požitek tak, že důkladně pracujeme na texturách. Od formulace bohaté a smyslné péče pro suchou pleť po zmatňující gel-krémy pro mastnou pleť. Tvůrci formulí La Roche-Posay pokaždé dosáhnou formulačních mistrovstí, aby mohli všem typům pleti nabídnout účinnost, toleranci a komfort při aplikaci.

Redermic [R], síla unikátní aktivní látky ve službách citlivé pleti

Skvělým příkladem nekompromisní schopnosti Laboratoří La Roche-Posay inovovat je  Čelí výzvě retinolu s optimální korektivní dávkou retinolu, který je postupně uvolňován pro posílenou toleranci.

v_packshot-redermic.png