#ChranteSvouKuzi

Chraňte pokožku vás a vašich blízkých.
Kontrolujte si znamínka, chraňte se před UV zářením a chovejte se na slunci zodpovědně.

Stáhněte si
metodu ABCDE

Péče o pokožku po sluneční expozici

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images-dyn\v_article-caring-after-sun.jpg

Vaše pokožka je v létě vystavena drsným podmínkám. Slunce, písek, vítr, slaná voda… všechny tyto faktory mohou pokožku narušit a podráždit. Pro regeneraci pokožky: aplikujte obnovující péči po opalování.

Pro rehydrataci pokožky na konci dne

Nezbytnou součástí letní rutiny je aplikace přípravku po opalování, který ochrání hydrolipidický film a ochrannou kožní bariéru. Reparační koncentrovaná gelově krémová péče Posthelios je obohacena o relipidační složky, které napomáhají k obnově tohoto filmu. Po večerní sprše aplikujte na všechny oblasti pokožky, jež byly vystaveny slunci.

Pro zklidnění začervenání

I když všichni víme o důležitosti účinné fotoprotekce zamezující slunečnímu erytému (známý spíše pod názvem sluneční spálení), někdy je naše pokožka po dni stráveném na pláži zarudlá a horká. Pro zklidnění této reakce je Posthelios obohacen zklidňujícími složkami, které poskytují okamžitou úlevu.

Zvolte tu správnou fotoprotekci

S řadou Anthelios získáte vysoký ochranný faktor s texturami přizpůsobenými pro všechny typy pokožky a pro všechny podmínky sluneční expozice.

Pro prodloužení opálení po návratu z dovolené

A závěrem připomeňme následující - nezapomeňte, že ochranný faktor nezabraňuje opálení. Naopak vám pomůže docílit jednotnějšího a déletrvajícího opálení. Každodenní používání přípravku po opalování jako třeba Posthelios vám pomůže udržet si zdravé opálení i několik týdnů po dovolené.

Benefity termální vody z La Roche-Posay

Ideálním řešením pro zklidnění podrážděné pleti je také Termální voda z La Roche-Posay. Unikátní kombinace minerálů a stopových prvků jí dodává přirozeně zklidňující a antioxidační účinky.

  • Facebook
  • Pin