#ChranteSvouKuzi

Chraňte pokožku vás a vašich blízkých.
Kontrolujte si znamínka, chraňte se před UV zářením a chovejte se na slunci zodpovědně.

Stáhněte si
metodu ABCDE

Dospělí a děti: Jsme si pod sluncem všichni rovni?

v_adults_children.jpg

Protože jejich pokožka je jemnější než ta naše, jsou děti na UV záření obzvláště citlivé. Jak je nejlépe chránit?

Anthelios Dermo-Pediatrics: vytvořeno speciálně pro děti

Anthelios Dermo-Pediatrics je řada fotoprotekčních přípravků pro citlivou dětskou pokožku. Přípravky jsou velmi voděodolné, bez parfému a jsou testovány pod dermatologickou kontrolou, aby mohly být používány dětmi. Jemná textura se snadno nanáší a nabízí vysoký ochranný faktor bez kompromisů na toleranci.

Prevence začíná již v raném věku

Pomozte dětem porozumět slunci a vysvětlete jim, jak se chránit. Pomocí "Dobrodružství Helia & Heliy na pláži!" děti od nejútlejšího věku naučte čtyři zlatá pravidla ochrany před sluncem.

Výchova ochrany před sluncem: tajemství dobře chráněné pokožky

Je velmi důležité děti naučit, že slunce je nebezpečné. Můžete je například naučit, aby:

 • se vyhýbaly polednímu slunci
  Mezi 12. a 16. hodinou odpoledne jsou paprsky UV záření nejnebezpečnější. Ukažte dětem, jak číst stín: když je menší než ony, je čas se slunci vyhnout.
 • byly opatrné za každé situace
  Děti jsou intenzivnímu sluneční záření vystavené nejen na pláži, ale také v parku a během všech venkovních aktivit: vždy musí být maximálně chráněny.
 • často nanášely krém
  Vysoký ochranný faktor nepředstavuje neomezenou ochranu. Pro zachování účinné ochrany je nutné opalovací přípravek nanášet každé dvě hodiny a také po koupání, a to v dostatečním množství.

Oblečení: nejlepší ochrana

Během prázdnin stráví třetina dětí průměrně 15 hodin týdně v plavkách: a to je příliš! Nejlepší ochranou před UV zářením jsou sluneční brýle, pokrývka hlavy a oblečení tmavší neprůsvitné barvy!

 • Facebook
 • Pin