#ChranteSvouKuzi

Chraňte pokožku vás a vašich blízkých.
Kontrolujte si znamínka, chraňte se před UV zářením a chovejte se na slunci zodpovědně.

Stáhněte si
metodu ABCDE

Účinně chraňte citlivé oblasti pokožky

v_protect_effectively.jpg

Na některých částech těla je pokožka přirozeně tenčí - okolí kolem očí, uši, rty… Určité oblasti jsou proto vůči dopadům slunce citlivější, což platí také pro části pokožky, jež bývají pravidelně zasaženy ekzémem nebo jiným typem kožní reakce, jako je například opar.

Tyčinka pro ochranu citlivých partií

Oblasti, které často zanedbáváme (kontury očí, nos, jizvy či mateřská znamínka) jsou nejcitlivějšími částmi našeho těla. Pokud jsou nadměrně vystavovány slunci, škodlivým účinkům UVA a UVB záření podlehnou jako první. Proto je třeba je chránit pomocí vysokého ochranného faktoru. Dermatologická laboratoř La Roche-Posay vyvinula Anthelios Tyčinku na citlivé partie SPF 50+.

Na rty jděte jemně

Rty jsou přirozeně křehké (nemají na sobě totiž žádnou zrohovatělou vrstvu a neobsahují mazové žlázy), a proto potřebují extra ochranu. Každý den jsou vystaveny stresu z vnějšího prostředí (UV záření, vítr atd.), pokožka rtů se časem ztenčuje a je podrážděná. Pro boj se suchými a napjatými rty Dermatologické laboratoře La Roche-Posay vyvinuly Anthelios Tyčinku na citlivé partie SPF 50+ bez parfému a parabenů, která rty vyživuje a zabraňuje jejich vysušování. Díky velmi vysokému ochrannému faktoru rty účinně chrání před paprsky UVA a UVB záření.

Otevřete oči

Kůže není jediným orgánem, který reaguje na UV záření. Extrémně zranitelné jsou oči a oční víčka. Abyste předešli oslnění a lézím na sítnici, je stejně jako aplikace vhodného opalovacího přípravku důležité nosit sluneční brýle označené CE standardem. Existují čtyři různé kategorie skel: pouze kategorie 3 a 4 jsou však vhodné pro pobyt na silném slunci na pláži nebo na horách. d>

Citlivá pleť vyžaduje speciální péči

Pokožka se sklonem k atopii na okolní faktory prostředí (zima, teplo, UV záření, znečištění) reaguje silněji. Tato pokožka je ultrakřehká a je také mnohem citlivější na krátkodobá i dlouhodobá rizika spojená se sluneční expozicí.

Aplikace správného opalovacího přípravku může pomoci předejít diskomfortu.
Dermatologická laboratoř La Roche-Posay, průkopník v oblasti fotoprotekce, vytváří přípravky péče obohacené termální vodou s antioxidačními a zklidňujícími vlastnostmi. Přípravky jsou k dostání v různých texturách pro každý typ sluneční expozice a pro každý typ pleti včetně citlivé. ANTHELIOS XL Ultralehký fluid SPF 50+ je pro tento typ pleti ideální - nabízí velmi vysokou ochranu proti dlouhovlnnému UVA záření v nové ultralehké textuře. Dodává pocit nahé pleti, má nemastný finiš.

Jak můžete chránit pokožku před sluncem?

  • Facebook
  • Pin