0
test Fb connect
POHLED
DO ZÁKULISÍ,
JAKO BYSTE TAM BYLI

Přehráním videa souhlasíte s použitím YouTube cookies

Co musíte udělat?

Vyfoťte se se svým oblíbeným přípravkem od La Roche-Posay

Klikněte na ikonu „Sdílejte s námi své selfie” a postupujte podle následujícího jednoduchého návodu!

  • Nahrajte své selfie s vaším oblíbeným přípravkem od La Roche-Posay a krátce popište, proč je zrovna tento váš favorit.
  • Klikněte zde:Sdílejte s námi své selfie

VY SDÍLÍTE, MY POMÁHÁME

Staňte se součástí komunity La Roche-Posay a pomozte společně s námi těm, kteří to potřebují! Po každém 50. sdíleném selfie pomůžeme dítěti trpícímu atopickým ekzémem!
 1000 

Lepší život s citlivou pletíje v srdci poslání značky La Roche-Posay. Vyvíjíme přípravky speciálně navržené pro různé potřeby citlivé pleti, abychom pomohli při každodenní péči a usnadnili tak život s citlivou pletí. „Vy sdílíte, my pomáháme” je iniciativa značky, jejímž cílem je dát každému z vás možnost stát se součástí naší mise: pomoci těm, kteří to potřebují.

Značka La Roche-Posay je doporučována více než 25 000 dermatology na celém světě a je nejdoporučovnější dermokosmetickou značkou dermatology v České republice a na Slovensku.* Který přípravek je vaším favoritem a proč byste jej doporučili ostatním?

Prostřednictvím iniciativy ,,Vy sdílíte, my pomáháme" a ve spolupráci s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze a Spoločnosťou psoriatikov a atopikov SR na Slovensku značka La Roche-Posay po každém 50. sdíleném selfie poskytne dermokosmetickou péči LIPIKAR BAUME AP+ na jeden rok dítěti trpícímu atopickým ekzémem.

Každé nahrané selfie přispívá ke zlepšení kvality života dítěte s atopickým ekzémem. Pomáhejte s námi!

*Studie Cegedim, červen – červenec 2014. 126 dermatologů v České republice a 85 dermatologů na Slovensku odpovídalo na otázku: Kterou dermokosmetickou řadu (značku) přípravků doporučujete svým pacientům celkově nejčastěji?

Přidejte se k nám i Vy!

Přečtěte si  Podmínkami používání.

Preview : False