0
test Fb connect
POHLED
DO ZÁKULISÍ,
JAKO BYSTE TAM BYLI

By clicking play you choose to accept Youtube cookies

Co musíte udělat?

Vyfoťte se se svým oblíbeným přípravkem od La Roche-Posay

Klikněte na ikonu „Sdílejte s námi své selfie” a postupujte podle následujícího jednoduchého návodu!

  • Nahrajte své selfie s vaším oblíbeným přípravkem od La Roche-Posay a krátce popište, proč je zrovna tento váš favorit.
  • Klikněte zde:Sdílejte s námi své selfie

VY SDÍLÍTE, MY POMÁHÁME

Staňte se součástí komunity La Roche-Posay a pomozte společně s námi těm, kteří to potřebují! Po každém 50. sdíleném selfie pomůžeme dítěti trpícímu atopickým ekzémem!
 1000 

Lepší život s citlivou pletíje v srdci poslání značky La Roche-Posay. Vyvíjíme přípravky speciálně navržené pro různé potřeby citlivé pleti, abychom pomohli při každodenní péči a usnadnili tak život s citlivou pletí. „Vy sdílíte, my pomáháme” je iniciativa značky, jejímž cílem je dát každému z vás možnost stát se součástí naší mise: pomoci těm, kteří to potřebují.

Značka La Roche-Posay je doporučována více než 25 000 dermatology na celém světě a je nejdoporučovnější dermokosmetickou značkou dermatology v České republice a na Slovensku.* Který přípravek je vaším favoritem a proč byste jej doporučili ostatním?

Prostřednictvím iniciativy ,,Vy sdílíte, my pomáháme" a ve spolupráci s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze a Spoločnosťou psoriatikov a atopikov SR na Slovensku značka La Roche-Posay po každém 50. sdíleném selfie poskytne dermokosmetickou péči LIPIKAR BAUME AP+ na jeden rok dítěti trpícímu atopickým ekzémem.

Každé nahrané selfie přispívá ke zlepšení kvality života dítěte s atopickým ekzémem. Pomáhejte s námi!

*Studie Cegedim, červen – červenec 2014. 126 dermatologů v České republice a 85 dermatologů na Slovensku odpovídalo na otázku: Kterou dermokosmetickou řadu (značku) přípravků doporučujete svým pacientům celkově nejčastěji?

Přidejte se k nám i Vy!

Přečtěte si  Podmínkami používání.

Preview : False