0
test Fb connect

INFO ATOPIE

Závazek La Roche-Posay

S dermatology
Již více než 30 let Laboratoře La Roche-Posay spolupracují s dermatology po celém světě na vývoji přípravků péče o pleť a make-upu tak, aby splňovaly jejich potřeby a požadavky. La Roche-Posay podporuje dermatology také ve vzdělávání a v rámci jejich každodenní péče o pacienty, a to prostřednictvím řady akcí včetně vzdělávacích workshopů pro pacienty a dnů screeningu rakoviny kůže.

La Roche-Posay. Doporučováno více než 25 000 dermatology.

Společně s rodinami

  • Podporujeme vzdělávací struktury jako jsou workshopy o atopii nebo výuky správného nanášení tělového krému, které mají mezi rodiči a dětmi velmi pozitivní odezvu. Věříme, že tak pomůžeme lépšímu porozumění nemoci a dostupné léčbě. V současnosti existuje 80 škol ve 23 zemích. Principy terapeutického vzdělávání jsou vyvíjeny společně s pacienty na základě jejich vlastních zkušeností, znalostí a poznatků, tak abychom nemoc pomohli co nejsnáze překonat.
  • Více než 415 000 pacientů (8 000 pacientů za rok) bylo ošetřeno v Dermatologickém centru La Roche-Posay od roku 1905.
  • V roce 2011 byly v několika zemích uzavřeny dohody o partnerské spolupráci s asociacemi pacientů s kožním onemocněním.

Například v Kanadě, kde ekzémem trpí více než 25 % dětí, zajišťuje projekt "100 rodin" platformu pro sdílení zkušeností na sociálních sítích. Rodiče dětí s atopií obrdželi na celý rok odpovídající přípravky La Roche-Posay, aby mohli posoudit zlepšení kvality života jejich ratolestí.

Výzkum

  • Do konce roku 2010  provedla značka La Roche-Posay více než 600 epidemiologických a observačních studií.
  • Ve 26 zemích lékařský tým sleduje a vyhodnocuje kvalitu života vybraného vzorku spotřebitelů.
  • Nadace La Roche-Posay od svého založení v roce 1995 udělila 131 stipendií v oblasti dermatologie.

Semináře o atopii

Pro podporu rodinám potýkajícími se s atopií

Workshopy o atopii jsou vedeny v nemocnicích jako forma terapeutického vzdělávání pro dospělé a děti s atopickou dermatitidou. Jsou vedeny zdravotníky - sestrami, pediatry, doktory, psychology - ti všichni se snaží pacientům ulevit a lépe je pochopit pro snadnější zvládání onemocnění v každodenním životě.

Díky tomu si jsou pacienti vědomi svých vlastních možností, jak zlepšit svůj každodenní život a zvýšit sebevědomí při léčbě a péči o svůj zdravotní stav, který není vždy léčen správně. Pacienti se mohou podělit o své zkušenosti ohledně reakcí okolí, naučit se správně reagovat tak, aby si ulevili od bolesti a svědění a porozumět nemoci a léčbě jako takové. Zvládnutím nemoci se pacient zároveň učí, jak s ní lépe žít.

Workshopy o atopii jsou místem, kde se každý může setkat s pacienty se stejnými obtížemi. Mohou sdílet své zkušenosti, podělit se o bolest, navzájem se podpořit a promluvit si o nemoci s odborníky. Workshopy jsou místem, kde se lidé učí jak prolomit svou izolaci a překonat pocit vyloučení ze společnosti.

80 škol atopie po celém světě

TRÁPÍ VÁS ATOPICKÝ EKZÉM?

Objevte řadu Lipikar AP+ pro komplexní péči o pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

MÉNĚ ŠKRÁBÁNÍ PRO DELŠÍ NOCI. A LEPŠÍ DNY.

NOVÉ, KLINICKY PROKÁZANÉ BENEFITY PŘÍPRAVKŮ LIPIKAR AP

20 % dětí trápí atopický ekzém
80 % z nich nemůže usnout a v noci se často probouzí kvůli svědění pokožky, což má výrazně negativní vliv na kvalitu jejich spánku a celkově na kvalitu jejich života.

Bylo klinicky prokázáno, že používání dvojice přípravků LIPIKAR SYNDET A BAUME AP+ alespoň 1x denně může vést u dětí a dospělých s atopickým ekzémem až k 2x méně škrábání v průběhu noci, a tím ke zlepšení kvality i délky spánku a méně častému probouzení.*

KLINICKY PROKÁZANÁ VYSOKÁ BEZPEČNOST A TOLERANCE I PRO TY NEJMENŠÍ - NOVOROZENCE

Řada Lipikar přináší více než 25 let dermatologické expertizy a klinických studií v péči o tu nejvíce citlivou pokožku. Poprvé byla také loni klinicky prokázána vysoká tolerance a bezpečnost přípravků LIPIKAR SYNDET AP+LIPIKAR BAUME AP+ na pokožce těch nejmenších a nejcitlivějších – novorozenců.** 

Právě u nich používání emoliencia během prvních tří týdnů života zmírňuje relativní riziko rozvoje atopické dermatitidy, a to až o 50 %***.

POUŽÍVÁNÍ EMOLIENCIA ZMÍRŇUJE RELATIVNÍ RIZIKO ROZVOJE ATOPICKÉ DERMATITIDY

* Klinické hodnocení: 51 subjektu, 15 dní používání, aplikace produktu Lipikar Syndet AP+ a Baume AP+ alespoň jednou denně.
** 40 novorozenců ve věku do 1 měsíce, 4 týdny používání, 1 specializované hodnocení se zaměřením na daný typ produktu, aplikace produktu na obličej a tělo alespoň jednou denně, testováno v porodnicích, testováno pod pediatrickou kontrolou, studie nebere v potaz předčasně narozené děti.
*** Zdroj: J Allergy Clin Immunol. 2014 Oct; 134(4): 818–823. doi:  10.1016/j.jaci.2014.08.005

Přehráním videa souhlasíte s použitím YouTube cookies

Aplikace péče
může být zábava

25 let zkušeností s péčí o pokožku se sklonem k atopii

La Roche-Posay představilo řadu LIPIKAR před 25 lety. Účinnost této tělové řady pro velmi suchou pokožku dětí a dospělých byla prokázána v mnoha klinických studiích, díky čemuž se Lipikar stal lídrem na evropském trhu s tělovými krémy.

Který přípravek Lipikar je pro vás ten pravý?

Kojenci
Zaměřte se na tyto přípravky: Lipikar Baume AP+ po péči o pokožku, Lipikar Syndet AP+ nebo Lipikar Olej do koupele a jako SOS péči zvolte Lipikar Stick AP+. Jedná se o přípravky s vysokou tolerancí, které prošly speciálními bezpečnostními testy.

Děti a dospělí
Během fází svědění a škrábání, nebo v případech extrémního vysušení volte přípravky s označením AP+ (balzám, sprchový gel a SOS péči). Pomáhají obnovovat kožní bariéru a snižují svědění a nutkání se škrábat.

Během klidové fáze můžete v případě suché pokožky sáhnout po Lipikar Mléku, které je určeno pro každodenní potřebu.

Hygiena

Lehká nebo krémová: volba čisticí péče je otázkou osobní preference. Mějte na paměti: Syndet AP+ a Olej jsou nejlépe snášeny intolerantní pokožkou a riziko podráždění je sníženo na minimum.

Surgras je (ultra-hydratační) sprchový gel, jehož textuřa je obohacena o 10 % relipidačních látek, pomáhá obnovovat kožní bariéru již během sprchování.

Preview : False