Svědectví

"Už definitně používám speciální lak na nehty"

Img_"Už definitně používám speciální lak na nehty"

Někdy mohou určité zkrášlující nápady skončit katastrofou. Nadia snila vždy o krásných nehtech. Naše rada: neopakujte její chyby. Nadia musela dát svým změkčeným nehtům nový život a začít se řídit novými pravidly.

??

Nadia, jak moc jsou pro vás důležité skvěle vypadající nehty?

Řídím módní obchod v Paříži a musím vypadat bezvadně. Manikúra je nezbytná, ale zabere tolik času! Proto jsem se v roce 2007 rozhodla pro gelové nehty s francouzkou manikúrou zaručující perfektní vzhled po dobu nejméně tří týdnů. Z výsledku jsem byla nadšená - mé nehty byly dokonalé od rána do večera. Ale když jsem je odstranila, můj sen se proměnil v noční můru.

Symptomy

Co se stalo?

Mé nehty zkrátka úplně změkly. Bylo mi doporučeno, abych je ostříhala na krátko, aby tak získaly zpět svoji sílu. Nic se ale nezměnilo. Nehty si prošly všemi fázemi: rýhy, lámavost, třepení atd. Už jsem nemohla používat barevné laky na nehty, sotva vydržely 24 hodin, než se lak sloupal a odhalil mé velmi nedokonalé nehty.

Rešení

Nenašla jste řešení?

Našla! V časopise jsem objevila lak na křehké nehty. Samozřejmě jsem ho vyzkoušela a konečně jsem se mohla radovat z barevných nehtů. Můj lak vydržel a já jsem zjistila, že škála odstínů není omezena jen na průhledné a pastelové barvy. A k mému velkému potěšení jsem zjistila, že po opakovaném použití se můj celkový vzhled nehtů zlepšil!

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články