Svědectví

"Podařilo se mi
zmírnit projevy!"

Img_"Podařilo se mi  zmírnit projevy!"

Před rokem měl Pierre na obličeji a v pokožce hlavy závažná mazová šupinatá místa.
Ale díky odborné léčbě se mu podařilo vyřešit tento problém a pleť se mu vyjasnila.
Tady je jeho svědectví.

Souvislost

Pierre, jak se u vás poprvé objevily mazová šupinatá místa?

Červené skvrny se objevily loni. Zpočátku byly jen v části obličeje, ale rychle se to rozšiřovalo až ke krajům pokožky hlavy a potom se začaly objevovat lupy. Bylo to opravdové utrpení.

Symptomy

Jaké byly konkrétní příznaky?

Měl jsem malé červené skvrny podél vlasů, na bradě a také na okrajích nosu a na čele. Opravdu to nebylo hezké. Dokonce se mi pleť sloupávala a začala v některých oblastech svědit. Upřímně - bylo těžké s tím žít. Minulé léto se tento problém trochu zlepšil, ale vrátil se i s odplatou na podzim. Také jsem si uvědomil, že se má pleť zhoršuje, když jsem ve stresu, což je při mé práci běžné! Rozhodl jsem se navštívit dermatologa.

Le contexte

Co vám dermatolog navrhl?

To bylo poprvé, co jsem slyšel pojem seboroická dermatitida. Napřed jsem opravdu nevěděl, co to je. Dermatolog mi doporučil, že pokud se toho chci zbavit, abych začal nejdříve používat jemný čisticí přípravek na obličej a šampon určený na tento problém. Také mi předepsal anti-mykotický krém pro lokální aplikaci na problémové skvrny a dermokosmetický krém pro každodenní aplikaci na celý obličej. Výsledek byl okamžitý: rychle jsem zaznamenal jasné zlepšení. Po několika týdnech byly problémové skvrny menší a projevy už nebyly tak významné jako předtím. Abych si udržel dobré výsledky, pokračoval jsem v této speciální léčbě seboroické dermatitidy. Oddychl jsem si: Podařilo se mi zmírnit problématické projevy!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články