DERMATOLOGICKÁ PÉČE
PRO MŮJ OBLIČEJ

V této chvíli s vámi váš ošetřující lékař již konzultoval vaše nadcházející možnosti léčby. 
Vaše tělo v závislosti na onkologické péči, kterou postupujete (radioterapie, imunoterapie, chemoterapie, hormonální terapie) pravděpodobně projde mnohými změnami. Některé terapie zabíjejí nejen rakovinotvorné buňky, ale také ty zdravé, což může vést i k postupnému poškození vaší kůže. 

Připravte se, vyživujte a chraňte svou pleť před účinky onkologické léčby tak, abyste se během léčby cítil/a co nejlépe. Pohled na seznam všech vedlejších účinků může být odstrašující, je ale důležité pamatovat na to, že si neprojdete všemi. Možná se budete potýkat se ztrátou vlasů, oslabení nehtů, kůže se vám může začít vysušovat a svědit. La Roche Posay vám přináší možnosti, jak vaši pokožku zklidnit a chránit.
JEMNÉ ČIŠTĚNÍ
PRO VAŠI PLEŤ
lrp-oncology-2021-sitecore-range_face-squarred_dermocleanser2
lrp-oncology-2021-sitecore-range_face-squarred_dermocleanser1
ZKLIDNĚNÍ A HYDRATACE
PRO OČNÍ OBLAST
lrp-oncology-2021-sitecore-range_face-squarred_ultre_eye1
lrp-oncology-2021-sitecore-range_face-squarred_ultre_eye2
NA JIZVY A POCIT PÁLENÍ
NA VAŠEM OBLIČEJI
lrp-oncology-2021-sitecore-range_face-squarred_cicaplast1

NÁŠ ZÁVAZEK
VÁM

Od roku 1975 je posláním La Roche-Posay podporovat ty, kteří trpí citlivou nebo oslabenou pokožkou ke zlepšení jejich každodenního pohodlí a kvality života.

:root { --active-color: #009EE2; --theme-color: #009EE2; --background-color: #0090cd; --desc-color: #7a7a7a; --hover-color: #009EE2; } :root { --rangeHeader-bg: #ededed; --rangeHeader-desc: #000; }