EFFACLAR je v Evropě č.1 mezi produkty péče o mastnou, aknózní pleť. Její účinnost byla prokázána na 26 000 subjektech.* Více než 70 vědeckých studií prokázalo, že EFFACLAR je komplexní řada přípravků proti nedokonalostem pleti, která účinně cílí na všechna stadia nedokonalostí pleti a zároveň je dobře tolerována.
Akné Černé tečky Suchost Nedokonalosti Pigmentové skvrny Mastnota Jizvy Pleť vysušená v důsledku léčby Ochrana před sluncem Proti zvětšeným pórům Proti nedokonalostem Proti skvrnám Antirecidivní účinek Proti lesku pleti Čištění pleti Komfort Korektivní Exfoliační Dlouhotrvající Odličovač Zmatňující Hydratační Čisticí Vyhlazující Uvolňující Sjednocující UV ochrana Pleť se sklonem k akné Smíšená pleť Mastná pleť Citlivá pleť Přípravek čištění Hydratační péče o pleť Masky a peelingy Micelární voda Hydratační krém Sérum Tonikum a osvěžující sprej Léčba

PŘÍPRAVKY ČIŠTĚNÍ
PRO PLEŤ SE SKLONEM K AKNÉ

PRODUKTY PLEŤOVÉ PÉČE
PRO NEDOKONALOSTI PLETI SE SKLONEM K AKNÉ

AKNÉ OVLIVŇUJE
SEBEVĚDOMÍ

Objevte novinku z řady EFFACLAR

PRODUKTY PÉČE O PLEŤ
PRO NEROVNOMĚRNÝ POVRCH PLETI

NÁŠ ZÁVAZEK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní právní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulová alergická reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
A VE SPRÁVNÉ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.
laroche posay závazek k bezpečnosti citlivá pleť modelka miminko

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.