Řada KERIUM využívá vysoce účinné aktivní ingredience a mikroexfoliační látky, které cílí na samotnou příčinu lupů a další problémy spojené s olupující se vlasovou pokožkou.
Pro dospělé Děti Dospívající Hydratační krém Šampon Proti lupům Proti olupování Proti vypadávání vlasů Proti svědění Zpevňující Hydratační Čisticí Lupy a svědivá pokožka hlavy Vypadávání vlasů Nedokonalosti Mastnota Začervenání Citlivá vlasová pokožka Citlivá pleť

KERIUM, VAŠE EXPERTNÍ ŘEŠENÍ
PRO CITLIVOU POKOŽKU HLAVY SE SKLONEM K LUPŮM

KERIUM, VAŠE EXPERTNÍ ŘEŠENÍ
PRO CITLIVOU POKOŽKU HLAVY SE SKLONEM K LUPŮM A V PŘÍPADĚ, ŽE JE SEBOROICKÁ DERMATITIDA VE VLASECH

HLAVNÍ INGREDIENCE
PODÍVEJME SE DOVNITŘ

Bambucké máslo

Hlavní složkou přípravků LIPIKAR, je bambucké máslo, známé schopností obnovovat hydrolipidický film pokožky, díky lipidům, které se podobají těm, co se přirozeně vyskytují v kůži. Z udržitelných zdrojů.

Niacinamid

Zklidňující aktivní látka, která pomáhá zklidnit přetrvávající svědění a obnovit lipidovou bariéru pokožky. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

Aqua Posae Filiformis

Exkluzivní patentovaná látka, která působí na faktory odpovědné za velmi suchou pokožku a zároveň pomáhá oddálit akutní fáze extrémního vysušení.

KERIUM, VAŠE JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ OD ODBORNÍKŮ
PRO CITLIVOU A SEBOROICKOU POKOŽKU

NÁŠ ZÁVAZEK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní právní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulová alergická reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
A VE SPRÁVNÉ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.
laroche posay závazek k bezpečnosti citlivá pleť modelka miminko

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.