Anthelios Dermo-pediatrics
SPF 50+
Mléko pro miminka

Velmi vysoká ochrana

3337872419904
Detaily k přípravku
Anthelios Dermo-pediatrics SPF 50+ Mléko pro miminka packshot from Anthelios, by La Roche-Posay

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Uzasny produkt ”

Dlouho jsem vybirala jaky produkt pro nase mimco zvolit a jsem rada ze jsem se rozhodla pro tento. Uzasne se roztira a nedrazdi mu pokozku jako par pripravku co jsem jim zkusila. Za me urcite doporucuji 😊

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Skvělý pro miminka a děti ”

Skvělý, ochranný a snadno vstřebatelný krémík vhodný pro miminka rozhodně a jedině ano. Velmi doporučuji, protože je to úžasný krém, který chrání a vyživuje pokožku.

OD: 

5

“ Super mléko! ”

Opalovací mléko používám již pro druhého syna a je parádní! Hezky se roztira a má příjemnou vůni. Četla jsem o něm recenze, co se týká složení, a pro mě je jednoznačně jeden z nejlepších opalovacich přípravku pro děti :-)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Hodnoceni Anthelios pro miminka ”

Tento produkt je ze všech dětských můj nejoblíbenější. Používala jsem ho již před par lety na dcerku, která ho krásně snesla i kdyz často trpěla na ekzém a nyní používam i na synka, kterému je necely rok a opět spokojenost. Mohu doporučit.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro miminka ”

Já měla možnost vyzkoušet Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro naše miminko, když jsme v létě jeli na dovolenou, malý měl sedm měsíců a já měla panickou hrůzu z toho, aby se malý na sluníčku nepřipálil. Musím říci, že aplikace mléka byla úžasná, skvěle se roztíralo a svůj účel splnilo, malého jsme slunci nevystavovali přímo, ale při přechodech na slunci nebylo na kůži nic poznat. Oceňuji také krásnou krémovou vůni.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Anthelios dermo-pediatrics SPF 50+ mléko pro miminka ”

velmi doporučuji, koupila jsem pro svého syna, krásná vůně a dobře se vstřebává, za mě je to nejlepší přípravek proti sluníčku

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články