Všechny komentáře k:
Anthelios
Mléko pro děti SPF 50+/PPD 38

Velmi vysoká ochrana těla a obličeje

Detaily k přípravku
Anthelios Mléko pro děti SPF 50+/PPD 38 - obrázek výrobku

5 hodnocení

5.05

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Sluneční alergie ”

Mám citlivou pokožku, která má sklony ke spálení a pokud se pravidelně nemažu, tak se spálím. Mám atopický ekzém. Proto jsem zvolila přípravek určený pro děti s nejvyšším faktorem. Skvěle drží a taky vydrží a nemusrela jsem krém nanašet po každé,když jsem vylezla z vody. A zároveň se mi neudělal ani sluneční ekzém ve spojení s mořskou vou, sluncem a potem. Určitě vyzkoušejte na "vlastní kůži".

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Spokojenost ”

Krém jsem koupila na základě doporučení od paní doktorky pro miminko a používáme ho prakticky denně. Je super, že se dá krásně rozetřít a není tak tuhý jako jiné krémy. Jinak od této značky používáme i další přípravky na koupání a krém po koupání a jsme na 100% spokojeni. Syn má krásnou sametovou pokožku. Za mě top. 😊

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Super opalovací krém ”

Tetnto opalovací krém používám už dva roky na syna a je úžasný...Krásně se roztírá a i když jsem atopik,tak se ho nebojím použít...Dokonce i manžel je spokojený a ten se po všech opalovacích krémech osypal...

OD: 

5

“ Anthelios Mléko pro děti SPF 50+/PPD 38 ”

Syn má citlivu pokožku a po opalovacích krémech se obsypal. Tehle snáší krásně a navíc chrání i na horském sluníčku. Pěkně se zoztírá a nezanechává stopy. Jiný už nekupujeme.

OD: 

5

“ Super ochrana ”

Mléko používáme od narození u obou dětí, je vyzkoušené na horách i u vody. Je i pro citlivou dětskou pokožku a ve vodě se nesmyje, rychle se vstřebává.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články