Všechny komentáře k:
Anthelios
Shaka fluid SPF 50+/PPD 46

Dermatologický přípravek ochrany před sluncem. Bez parfému. Průhledný. Ultraodolný. Navržen tak, aby zamezil štípání v očích.

30162662
Detaily k přípravku
Anthelios Shaka fluid SPF 50+/PPD 46 - obrázek výrobku

51 hodnocení

5.051

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Citlivá pleť ”

Má pleť je citlivá na sluníčko, a proto ochrana přes ním je pro mně důležitá. Z produktem fluid jsem velmi spokojená, hlavně líbí mně ho jemná struktura, rychle vstřebává a to že je bez parfému. Můžu jen doporučit.

OD: 

5

“ Fluid ”

Snadná aplikace, dobře se roztírá, nelepí a příjemně voní. Mohl by být méně tekutý, ale to je možná jen můj pocit, jinak vše v pořádku, pleť bez podráždění, takže doporučuji.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ ANTHELIOS Shaka Fluid ”

Tento produkt je skvělý. Určitě doporučuji vyzkoušet. Snadno a rychle se vstřebává, nelepí a krásně voní. Po aplikaci je má pleť pevnější a zdravější. Je to výborná ochrana pleti před sluncem!

OD: 

Věk: 30-39 let

3

“ ANTHELIOS SHAKA FLUID ”

Fluid se dobře roztírá, nezanechává mastný film na pokožce, ale i tak se mi na něj trochu špatně chytal make-up. Myslím si, ale že to není žádná katastrofa. Po tomto krému jsem nedostala žádnou alergickou reakci, což se mi již u jiné značky krému na pleť s SPF stalo.

OD: 

4

“ Nutnost! ”

Bez spf nevychazim z bytu a tento jsem si celkem oblíbila, jen je možná trochu hutnější a je potřeba dost zapracovat, ale není to žádná tragédie :)

OD: 

5

“ spokojenost ”

Fluid se velmi dobře roztírá a nezanechává mastný film. Takže je vhodný i pro mou mastnější pleť. Určitě doporučuji.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články