Všechny komentáře k:
Anthelios
Shaka fluid SPF 50+/PPD 46

Dermatologický přípravek ochrany před sluncem. Bez parfému. Průhledný. Ultraodolný. Navržen tak, aby zamezil štípání v očích.

30162662
Detaily k přípravku
Anthelios Shaka fluid SPF 50+/PPD 46 - obrázek výrobku

141 hodnocení

5.0141

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Fluid jako sen ”

Tohle je opravdu splněný sen - fluid se báječně roztírá a vstřebá se doslova před očima, a to do několika vteřin. Nemastí a může se nanést i kolem očí. Vytvoří ideální podklad pod make-up. Je decentně parfemován.

OD: 

5

“ Fluid ”

Kladně hodnotím vysokou ochranu SPF 50, která je zajištěná kromě klasických filtrů také pár modernějších jako Uvinul T 150 nebo Tinosorb S. Líbí se mi, že neobsahuje parfemaci, což je pro mou citlivou pleť velké plus. Fluid se díky své poměrně tekuté konzistenci poměrně snadno roztírá a nezanechává bílé mapy na obličeji. Určitě doporučuji a zařazuji do své každodenní rutinní péče o pleť.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Spokojenost ”

Fluid se velmi dobře nanáší, má příjemnou texturu. Na pleti nelepí a nezanechává bílý film, takže je super pod make-up. Má příjemnou vůni. Jsem nadšená.

OD: 

Věk: 18-24 let

4

“ Skvelé SPF ”

Veľmi kvalitné SPF s kvalitnými filtrami a ľahko roztierateľnou konzistenciou. Na La Roche Posay je vždy spoľah, ak hľadáte kvalitné SPF. Nevýhoda je trochu parfemácia, môže štípať okolo očí a nemusí vyhovovať mastnej pleti, keďže má jemne lesklý efekt.

OD: 

5

“ Každodenní ochrana pro citlivou pleť ”

Fluid se skvěle nanaší, dobře se roztírá a nezanechává žádné mapy. Díky vysokému faktoru jde o spolehlivou každodenní ochranu. Oceňuji, že produkt není parfémovaný. Moje citlivá pleť ho snesla bez problému.

OD: 

5

“ miluju ”

nejlepší ochrana před sluníčkem. nedělá bílé fleky, na pleti je lehounký, krásně se roztírá a nejsem po něm mastná, spíš mi přijde, že trošku matuje. naprostá srdcovka.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články