Všechny komentáře k:
Anthelios
Shaka fluid SPF 50+/PPD 46

Dermatologický přípravek ochrany před sluncem. Bez parfému. Průhledný. Ultraodolný. Navržen tak, aby zamezil štípání v očích.

30162662
Detaily k přípravku
Anthelios Shaka fluid SPF 50+/PPD 46 - obrázek výrobku

141 hodnocení

5.0141

OD: 

5

“ Anthelios Shaka fluid ”

Krém má velice příjemnou konzistenci a snadno se nanáší. Nenechává na pokožce filtr a v kombinací se sérem vzniká dokonalá kombinace. S požíváním krému jsem si více uvědomila, jak je důležitá každodenní ochrana před UV zářením.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF 50+ ”

ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF 50+ bylo pro mne prekvapenim, je to jemne vonavoucky a lehky kremik, ktery je treba pred pouzitim protrepat ;) Vysoka ochrana proti slunecnimu zareni i znecisteni je zarucena. LA ROCHE-POSAY doporucuji ;)

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Anthelios Shaka Fluid ”

Anthelios Shaka Fluid chrání před škodlivým UV záření, je vhodné jej používat každý den, s kombinací s ampulemi a sérem - vzniká senzační trio, které nejen chrání, ale i hydratuje naší pleť.

OD: 

5

“ Super fluid ”

Tento fluid má příjemnou texturu, neztéká z tváře a rychle se vstřebává. Poskytuje pleti ochranu SPF 50+, je bez parfemace a rozuměl si krásně i s mojí citlivou pletí. Hodí se skvěle i na sport, protoře je odolný vůči vodě i potu.

OD: 

5

“ Anthelios Shaka fluid ”

Tento krém/fluid je skvělý v kombinaci s ampulemi a sérem Hyalu B5. Kombinací těchto tří produktů vznikne plnohodnotná ochrana, hydratace a vyhlazení pleti. Fluid je řidší konzistence, až by si člověk řekl, že to pleť nikdy nemůže hydratovat a chránit, ale opak je pravdou. Krásně se vstřebává a pleť je hydratovaná, zklidněná a hlavně chrání před slunečními paprsky díky SPD 50+ a jako velký bonus je, že je odolný vodě i potu! Tento výrobek rozhodně doporučuju!

OD: 

Věk: 30-39 let

4

“ Anthelios Shaka fluid SPF 50+/PPD 46 recenze od Míši Ch. ”

Příjemný pleťový krém na obličej. Nepociťuji mastnotu, rychle se vstřebává. Snadno se aplikuje a roztírá. Zvažovala bych i větší hutnost krému.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články