Anthelios
Sprej pro děti
SPF 50+/PPD 25

Velmi vysoká ochrana obličeje

Detaily k přípravku
Anthelios Sprej pro děti SPF 50+/PPD 25  packshot from Anthelios, by La Roche-Posay

7 hodnocení

5.07

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Sprej Anthelios pro děti SPF 50 +/PPD 25 ”

Máme 5 dětí, tak je sprej ideální pro všechny naše dětičky, krásně se roztírá, vstřebává. Je nádherně jemný. Naše dcerka je atopička a alergička, je to jeden z mála sprejů na opalování, který její pokožce nevadí, proto ho také používáme. I naše miminko je spokojené. Nedělá žádný mastný film ani na oblečení a co je důležité, je voděodolný. Naše děti tráví většinu času ve vodě. Pokožku nespálí sluníčko a ani o jejich citlivý obličej se nemusíme bát. Nedáme na něj dopustit 😊

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Dětský sprej ”

Vynikající sprej pro malé i velké. Výborně se rozetira a nezanechává mapy na celém těle. Doporučuji všem.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Doporučuji ”

Doporučuji tento sprej pro děti. Pleť po něm není mastná, díky spreji se dobře nanáší a dobře se roztírá. Vysoký faktor zaručuje výbornou ochranu i u moře.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Nejlepší volba ”

Tento krém sem poridila pro ročního syna na doporučení kamarádek a nelituji. Skvěle se roztira, nevytváří hutny film, nelepi, příjemně voní. Můžu všem jen doporučit.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Anthelios Sprej pro děti SPF 50+ ”

Tento výrobek jsme si v naší rodině oblíbily. Krásně se nanáší, lehko roztírá, nezanechává mapy na těle a vydrží v pohodě koupání ve vodě. Lehko jsem ho nanesla i na našeho malého neposedu. Plusem je vysoká ochrana a že je bez parfému a bez parabenů.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ skvelý sprej na opaľovanie ”

Sprej na opaľovanie pre deti Anthelios naozaj spĺňa čo sľubuje. Ľahko sa roztiera, pričom nezanecháva biele mapy po tele. Po pobyte vo vode sa nezmyje. Pre mňa bolo najväčším objavom a plusom to, že po aplikácii na moju tvár mi zmizli drobné vyrážky, ktoré mávam po celý rok. Preto som si tento sprej obľúbila aj ja a sprevádza nás každé leto :-)

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články