Všechny komentáře k:
Anthelios ULTRA Komfortní krém
SPF 50+/PPD 39

Ideální pro reaktivní pleť a citlivé oči

3337875588560
Detaily k přípravku
Anthelios ULTRA Komfortní krém SPF 50+/PPD 39 - obrázek výrobku

8 hodnocení

5.08

OD: 

Věk: 40-49 let

4

“ super ochran ”

Konečně po tomto krému nepláču a neštípou mě oči... Byla jsem dost nešťastná z ostatních krému. Tento je zatím nej..Jen dalo by se udělat v gel.textuře? Hodně se lesknu a ani pudr někdy nezachrání vys.lesku.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Ideální pro citlivou pleť ”

Mám citlivou pleť a dost mě kůže pne a štípe když použiji nějaký krém, který není tak kvalitní jako Anthelios.Vyzkoušela jsem ho a jsem naprosto spokojená.Nezanechává bílé stopy, dobře se roztírá a hlavně je voděodolný. Za mě je to jednička.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Úžasný krém!!! ”

Tento opalovací krém je opravdu jeden z nejlepších na trhu! Velmi příjemná konzistence, snadno se roztírá, příjemně voní, lehoučký, hned se vstřebává. Co je na něm ale úplně to nejlepší - nepálí z něj oči! Nevěřila jsem tomu, ale opravdu je to tak. Je to tedy opravdu ideální krém na celý obličej, včetně očního okolí. Přesně takový krém jsem na léto potřebovala. Všem vřele doporučuji!

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Výborný krém ”

Krém splnil moje očekávání, textura není mastná, snadno se roztira a nezanechává bílý film.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Jednička ”

Tento krém mi byl doporučen v lekarne s ohledem na citlivou pleť se sklonem k ekzemu. Vysoký UV faktor, skvělá textura krému a výborný davkovac. Krasne se roztira, nezanechava mastný film a prijemne voní. Za mě jednička s hvezdickou a jiný krém už nechci :-)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Jednička s hvězdičkou ”

Tento krém mi byl doporučen v lékárně s ohledem na moji citlivou pleť se sklonem k ekzému. Velice příjemná konzistence, super dávkovač a není problém přes nej nanést make-up. Vysoký UV faktor je další super věc. Jiný krém na obličej už nechci.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články