Všechny komentáře k:
EFFACLAR DUO+
Péče proti akné

Pomáhá rychle odstranit existující
pupínky a předcházet jejich
opětovnému výskytu.

3337875598071
Detaily k přípravku
EFFACLAR DUO+ Péče proti akné - obrázek výrobku

191 hodnocení

5.0191

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Akné ”

Již řadu let používá syn, který trpí silným akné. Tento krém spolu s gelem Effaclar k čištění. Velmi nám oba výrobky pomohly a staly se potřebnou součástí v péči o pleť.

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Po dlouhodobém použití (6 měsíců): - pleť jasná - výrazné zmenšení pórů - výrazná redukce akné, pigm. skvrn - zmatňuje, skvělý podklad pod makeup MOC DOPORUČUJI!

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Recenze ”

Mužem vřele doporučit 🙂

OD: 

5

“ Top krem na problematickou plet ”

Tento krem pouzivam ho uz nekolik let. Prisla jsem na nej tak, ze se prodaval testovaci balicek - krem duo spolecne s cisticim gelem - naprosto perfekti kombo, ktere je vyborne na problematickou plet po i 30, neucpava pory, zklidni akne extremne rychle, ale nevysusuje, hydratuje! Ja ho davam na noc, na den vetsinou pouzivam krem s SPF. Prosim vice testovacich sad, jsou idealni na cestovani. Naopak na bezne pouzivani vzdy plne baleni.

OD: 

5

“ Nejlepší zmatňující krém na trhu ”

Zakoupila jsem jej v období, kdy jsem trpěla na akné a mohu říct, že mé pokožce jen a jen prospěl. Používám jej dodnes, pleť krásně zmatní, je vhodný i jako podkladový krém pod make-up.

OD: 

5

“ Profesionální přípravek v péči o akné!! ”

Měla jsem hrozné fleky zanicené po vytažení černých teček nad rtem , tak jsem potřebovala něco silného , ačkoliv jsem fleky měla rok a stále šli vidět ,moc sem effaclar nechtěla dát šanci ale bomba , po měsící jsem viděla jak flíčky už nebyli zarudlé , během toho období jsem měla několik breakoutů , použila jsem na opravdi velké zahnislé boláky duo effaclar a do týdne bylo po nich , a žadné stopy! To mě ohromilo ačkoliv každý pupínek mi dal zabrat, za mě prostě must-have produkt do péče o akné!!!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články