Všechny komentáře k:
EFFACLAR H
Čistící a zklidňující krém

Derma-zklidňující hydratační čistící krém

3337875398961
Detaily k přípravku
EFFACLAR H Čistící a zklidňující krém - obrázek výrobku

5 hodnocení

5.05

OD: 

5

“ Nejlepší ”

Za mě nejlepší přípravek na čištění citlivé pleti, která trpí na nedokonalosti a akné. Používám dlouhodobě a jsem velice spokojená. Doporučuji i ostatní výrobky z řady, krasně pleť zklidní!

OD: 

5

“ TOP nejen na zimu ”

Krém je vynikající, hned po koupeli si ho nanáším a pokožku mám po něm krásně hydratovanou, jemnou, voňavou, jsem s ním velmi spokojená, můžu vřele doporučit!!!

OD: 

5

“ Pocit čisté a hebké pleti ”

Ideální pokud vás běžné přípravky proti akné příliš vysušují a vaše pleť je po umytí vodou podrážděná. Emulze lehce pění a má krémovou texturu, po umytí obličeje necítím žádné pnutí. Používám ho, protože jsem byla zvyklá odličovat se gely, které mě bohužel velmi vysušovaly. Pro dokonalé odlíčení doporučuji ještě dočistit jejich micelárkou. S jinými gely jsem měla pocit, že se musím ihned namazat, ale tady je pleť krásně hydratovaná. Co se týká akné, pupínky se krásně hojí a nové se dělají čím dál méně. Používám zároveň s krémem z řady Toleriane.

OD: 

5

“ Bezkonkurenční ”

Již dva roky trpím poruchou štítné žlázy - pleť se mi změnila z relativně bezproblémové na aknózní. Na doporučení své kamarádky jsem zakoupila tento čistící krém. Panebože, pro mě naprostý zázrak! Krém používám v kombinaci s Effaclar A.I. Nejen, že se má pleť se postupně akné zbavila, ale je i krásně hydratovaná, jemná, nevysušuje se a po probuzení je vyživená jako jablíčko. Krém se stal nezbytným každodenním pomocníkem. Děkuji za tento výrobek a rozhodně doporučuji!

OD: 

5

“ Ideální na zimu ”

Toto čistící mléko je pro mě ideální na zimu, kdy je pleť občas podrážděná a potřebuje jemnou péči. Neucpává póry, je účinné a velmi příjemné.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články