Všechny komentáře k:
Fyziologická pěnová voda

Jemně čistí.

3337872413148
Detaily k přípravku
Fyziologická pěnová voda - obrázek výrobku

5 hodnocení

5.05

OD: 

5

“ Skvělá pěna ”

Skvělá odličující a čistící pěna, krásně voní a konzistence je skutečně úžasná. A výsledek stojí za to! Byla mi doporučena v lékarně a od té doby si jinou nekupuji.

OD: 

5

“ Fyziologická pěnová voda ”

Nejlepší mycí pěna. Mám hodně suchou a citlivou pleť a tohle je jediný přípravek, který mi pleť nevysušuje a pleť není napjatá. Je jemná, skvěle odlíčí, stačí jí malé množství a dlouho vydrží. Používám ji i na oči, vůbec je nedráždí. Bylo by super, kdyby bylo k sehnání cestovní balení :)

OD: 

5

“ Na mou pleť číslo 1 ”

Vyzkoušela jsem tento odličovač na dovolené - zapomněla jsem si zabalit odličovací vodu. Naprosto mě překvapil svojí lehkostí a hlavně tím, že se mohu odličovat ve sprše a bez odličovacích tampónků. Je přesně po stlačení nadávkován a ušetří mi spoustu času. Pleť je po něm krásně čistá a nemastná.... dokonce mi i zmizelo akné, kterého jsem se dlouho nemohla zbavit... už nekoupím jiný....

OD: 

5

“ Nejlepší odličovač problematické pleti ”

Mé aknozní pleti se sklonem k atopii tato Fyziologická pěnová voda velmi vyhovuje, v podstatě je to jediný odličovací přípravek, který mi pleť zbytečně nemastí, ale na druhou stranu ani nevysušuje. Mezi její další přednosti patří opravdu důkladné a rychlé odlíčení. Pleť je po té hebká, matná bez zarudlých, nebo mastných míst. Pocit čisté pleti k nezaplacení. Používám ji více než rok a neměnila bych.

OD: 

5

“ Pleť máš jen jednu ”

Ač jsem už vyzkoušela pořádné množství čistících mlék, vod, pěn, gelů, emulzí a utratila malé nebo větší sumy (rozuměj pleť mám jenom jednu), tak mě žádný přípravek dlouhodobě nevyhovoval. Mám velmi suchou pleť, a to tak, že ihned po umytí rukou nebo sprše se musím namazat. Hledala jsem něco, co mi pleť umyje, ale zároveň nezničí, nevysuší a prostě ji nedorazí. Tady se mi zamlouvá konzistence. Pěna je jemná, nedře, nemusíte jí nanést moc. Hezky pleť vyčistí, pak ji lehce namáznu a je to. Žádné pocity pálení, červenání, nic. Dlouhodobá spokojenost. Za mě ano!

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články