Všechny komentáře k:
Hydraphase HA
oční péče

Hydratační péče o oční okolí

3337872412646
Detaily k přípravku
Hydraphase HA oční péče - obrázek výrobku

6 hodnocení

5.06

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Hydraphase oční krém ”

Krém na oční okolí mě mile překvapil. Mám atopii a toto je první krém, který moje pokožka snese a nepálí mě po něm. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a vyživuje oční okolí. Za mě rozhodně mohu všem doporučit a koupím si ho znovu 💙

OD: 

Věk: 20-29 let

4

“ Atopická pokožka ”

Mám atopickou pokožku, která je extrémně suchá a citlivá. V období klidu, kdy je pokožka očí pouze "suchá" je krém výborný, používám ho i jako podklad pod makeup. Bohužel v případě sebemenšího zhoršení ekzému, zčervenání pokožky, tvoření šupinek je pro mě nedostačující.

OD: 

5

“ Intenzivní hydratace ”

Krém výborně hydratuje oční okolí, používám jej jako podklad pod make-up. Jediné, co mě mrzí, je doporučení spotřeby do 6 měsíců od otevření (což je ostatně u většiny očních krémů La Roche-Posay) - při tak malém množství nanášení se balení nedá tak rychle vyčerpat a upřímně je mi líto jej pak vyhazovat.

OD: 

5

“ Skvelé ”

Mám 22 a tento krém používam ako prevenciu vrások a tiež je to jediný krém ktorý mi nevysušuje očné okolie. Je skvelý v lete i zime. Mám už asi piate balenie.

OD: 

5

“ Recenze ”

Tuto péči jsem dostala k Vánocům a musím říci, ze jsem z ni skutečně nadšená. Nohu jedině doporučit.

OD: 

5

“ Spokojenost ”

S tímto očním krémem jsem velmi spokojená. Většina krémů mi v blízkosti očí vadí, ale tento snáším velmi dobře, pleť je hydratovaná a oči mi po něm neslzí. Mohu vřele doporučit všem s citlivou pletí.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články