Všechny komentáře k:
Lipikar Stick AP+

Stick na pokožku

3337875566254
Detaily k přípravku
Lipikar Stick AP+ - obrázek výrobku

21 hodnocení

5.021

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Skvělý a rychlý pomocník ”

Lipikar Stick používám denně. Můj dvouletý synek má silný atopický ekzém, který hlavně v noci svědí. Stick je taková rychlá pomoc. Mohu jen doporučit. Natreme a během chvilky se kůže zklidní a nesvedi.

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Výrobek jsem zkoušela na dvouleté dceři, která má atopický ekzém na stehnech a v pokoleních jamkách. Aplikace byla pro ni příjemná, nesnáší mazání krémem, tento způsob aplikace ji velmi zaujal. Po několika vyzkoušení zvládla Lipikar Stick aplikovat i sama. Kůže po použití byla vláčná, hydratovaná, méně červená, samotný ekzém nezmizel (což se ani nečeká, není to lék). Určitě se zmírnily svědivé pocity a pnutí kůže. Přípravek je dost tuhý, ale na suchou kůži se aplikuje dobře, v tenké vrstvě, i přes malou velikost nám při každodenním používání vydržel několik týdnů. Výrobek splnil mé očekávání, určitě ho doporučuji.

OD: 

5

“ Malý zázrak ”

Jako atopik zkouším různé produkty, a Lipikar Stick AP+ je pro mě opravdu malým zázrakem. Okamžitě totiž uklidní svědivé ložisko a po několika minutách zmizí i začervenání. Dalším velkým pozitivem je forma tyčinky, takže lze použít opravdu kdekoliv, aniž bych musela na prsty patlat nějaké masti. Celkově hodnotím produkt jako zatím nejlepší SOS péči o atopický ekzém na trhu.

OD: 

5

“ Okamžitá úleva k nezaplacení ”

Trpím atopickým ekzémem, který se projevuje na očních víčkách. Lipikar mi po namazaní hned uleví od nezvladatelného svědění, zároveň hydratuje, takže se mi už na víčkách netvoří šupinky a hlavně ho opravdu můžu mít kdykoliv a kdekoliv s sebou, už se bez něj nehnu z domu. Za sebe jednoznačně doporučuju! :)

OD: 

5

“ Lipikar Stick AP+ ”

Lipikar Stick je svou velikostí vhodný do každé kabelky :-) nemá žádnou výraznou dráždivou vůni, již po prvním nanesení se kůže promastila a postižené místo bylo méně červené. Jako výhodu shledávám i tuhou konzistenci výrobku, po nanesení zůstane vše na kůži a nevsákne se do oblečení. Doporučuji :-)

OD: 

5

“ Atopik ”

U syna v zimním období velká záchrana! Trpí na atopický ekzém a už po pár použitích je vidět velké zlepšení!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články