All comments on :
Lipikar Stick AP+

Stick na pokožku

3337875566254
Detaily k přípravku
Lipikar Stick AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

20 hodnocení

5.020

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Doporučuji ”

Výrobek jsem zkoušela na dvouleté dceři, která má atopický ekzém na stehnech a v pokoleních jamkách. Aplikace byla pro ni příjemná, nesnáší mazání krémem, tento způsob aplikace ji velmi zaujal. Po několika vyzkoušení zvládla Lipikar Stick aplikovat i sama. Kůže po použití byla vláčná, hydratovaná, méně červená, samotný ekzém nezmizel (což se ani nečeká, není to lék). Určitě se zmírnily svědivé pocity a pnutí kůže. Přípravek je dost tuhý, ale na suchou kůži se aplikuje dobře, v tenké vrstvě, i přes malou velikost nám při každodenním používání vydržel několik týdnů. Výrobek splnil mé očekávání, určitě ho doporučuji.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Malý zázrak ”

Jako atopik zkouším různé produkty, a Lipikar Stick AP+ je pro mě opravdu malým zázrakem. Okamžitě totiž uklidní svědivé ložisko a po několika minutách zmizí i začervenání. Dalším velkým pozitivem je forma tyčinky, takže lze použít opravdu kdekoliv, aniž bych musela na prsty patlat nějaké masti. Celkově hodnotím produkt jako zatím nejlepší SOS péči o atopický ekzém na trhu.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Okamžitá úleva k nezaplacení ”

Trpím atopickým ekzémem, který se projevuje na očních víčkách. Lipikar mi po namazaní hned uleví od nezvladatelného svědění, zároveň hydratuje, takže se mi už na víčkách netvoří šupinky a hlavně ho opravdu můžu mít kdykoliv a kdekoliv s sebou, už se bez něj nehnu z domu. Za sebe jednoznačně doporučuju! :)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Lipikar Stick AP+ ”

Lipikar Stick je svou velikostí vhodný do každé kabelky :-) nemá žádnou výraznou dráždivou vůni, již po prvním nanesení se kůže promastila a postižené místo bylo méně červené. Jako výhodu shledávám i tuhou konzistenci výrobku, po nanesení zůstane vše na kůži a nevsákne se do oblečení. Doporučuji :-)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Atopik ”

U syna v zimním období velká záchrana! Trpí na atopický ekzém a už po pár použitích je vidět velké zlepšení!

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Rychlá pomoc kdekoliv a kdykoliv ”

Když se synovi nedávno objevily červené skvrny na kůži, měla jsem obavy. Na doporučení pediatrické lékařky jsem zakoupila tento přípravek. Velmi mile mě překvapilo, že je určen přímo pro děti, takže si jej mohou aplikovat přímo sami. Po použití přípravku začaly skvrny postupně mizet. Vřele tento přípravek doporučuji. Děti se takto naučí zajímat a starat o své kožní neduhy, které pak s touto pomocí zmizí. Tohle se opravdu povedlo a doporučuji, doporučuji. Jedinou nevýhodou je nedostupnost v maloměstských lékárnách.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články