Termální voda
z La Roche-Posay

Se zklidňujícími a antioxidačními účinky

3433422404403
Detaily k přípravku
Termální voda z La Roche-Posay packshot from Termální voda, by La Roche-Posay

14 hodnocení

5.014

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Doporučuji ”

Tuto vodu jsem si pořídila díky známé francouzské vizážistce a je opravdu skvělá! Ted se těším, až vyzkouším nové B5 serum, nemohu se dočkat.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Nezbytnost do kabelky ”

Termalni vodu mam pernamentne v kabelce, pouzivam pro sebe na osvezeni a na dceru na omyti obliceje, napr. kdyz jsme venku.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ skvělá ”

Jsem s touto vodou moc spokojená, používám ji kdykoliv, když mám pocit napnuté a dehydrované pleti. Skvěle ji vzpruží a osvěží.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Dokonalé osvieženie ”

Termálnu vodu v spreji používam celoročne, je to jednoduchý a rýchly zdroj hydratácie a osvieženia. Môj špeciálny tip je použiť túto vodu ako fixátor mejkapu, po nalíčení jemne presprejujem tvár a mejkap drží dlhšie, pleť vyzerá zjednotenejšie a dokonalejšie. Za mna maximálna spokojnosť.

OD: 

Věk: 30-39 let

4

“ moje denní potěšení ”

Termální vodu používám každý na osvěžení a zklidnění citlivé pokožky. V létě si dám termální vodu do lednice a krásně ochladí,zklidní citlivou pokožku.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Doporučuji ”

Termální vodu používám asi nejvíc v práci na osvěžení a zklidnění citlivé pokožky. Také mám ráda termální vodu v horkých letních měsících kdy krásně ochladí a popřípadě zklidní citlivou pokožku spálenou od slunce.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články