Všechny komentáře k:
Toleriane Fluidní korektivní make-up

Kryje mírné nedostatky na citlivé pleti

3337872413797, 3337872413803, 3337872413810
Detaily k přípravku
Toleriane Fluidní korektivní make-up - obrázek výrobku

8 hodnocení

4.58

OD: 

4

“ Doporučuji ”

Výborně kreje a sjednocuje, ale neni moc vhodný pro suchou pleť. Mam přes zimu sužší pleť kolem pusy a po nanesení jdou vidět šupinky. Pro mě až příliš zmatňuje.

OD: 

Věk: 20-29 let

3

“ Moje zkušenost ”

Po dlouhých zhruba 10letech jsem se rozhodla změnit make-up - můj stávající už byl pro pleť velmi těžký. Několik týdnů jsem se rozhodovala nad alternativou, která by měla podobný výborný efekt a zároveň tolik pleť nezatěžovala. Po vyzkoušení vzorečku jsem se rozhodla pro koupi make-upu Toleriane. Konzistence a krytí make-upu mi od začátku vyhovovala, ovšem make-up (mám nejsvětlejší odstín) je zbarven výrazně do oranžova. Předpokládala jsem, že v době opálení bude barva více připomínat moji pleť ale bohužel. Navíc i nejsvětlejší odstín je na mě tmavý a i přes SPF 20 jsem byla spálená.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Super make-up :-) ”

V tomto mrazivém období se o dost zvýraznily problémy mé citlivé pleti. Už týden zkouším tento korektivní make-up a je vynikající. Má příjemnou texturu, kryje projevy akné, hydratuje, nedráždí. Jsem světlejší typ. Používám nyní odstín č. 13 a příště si plánuji pořídit odstín č. 11, který jsem vyzkoušela ve vzorku. Můžu říci, že oba odstíny působí přirozeným dojmem. Velké plus make-upu je SPF 20.

OD: 

5

“ Make-up ”

Výborný make-up, který používám již přes pět let. Dokonale kryje a nevytváří na tváři "masku." Krásně sjednotí tón pleti a stačí ho jen opravdu málo.

OD: 

5

“ Nejlepší make-up ”

Tento make-up mi jsem nejprve viděla na jedné známé, měla nádhernou pleť, v létě si nikdy nespálila obličej. Šla jsem pro něj do lékárny, kde mi skvělé zkušenosti s ním potvrdily i samy lékárnice, které jej také používají. Za mě úžasný, odstín ni sedí, krásně se s ním pracuje, nedělá mapy, působí naprosto přirozeně - jako byste ani make-up neměly, jen krásnou pleť.

OD: 

5

“ Výborný korektor ”

K použití zakrytí nedokonalosti pleti. Má skvělé krycí schopnosti, dlouho vydrží, pleť není mastná, má ochranný faktor.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články