Toleriane Fluidní korektivní make-up

Kryje mírné nedostatky na citlivé pleti

3337872412301
Detaily k přípravku
Toleriane Fluidní korektivní make-up packshot from Toleriane make-up, by La Roche-Posay

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Super make-up :-) ”

V tomto mrazivém období se o dost zvýraznily problémy mé citlivé pleti. Už týden zkouším tento korektivní make-up a je vynikající. Má příjemnou texturu, kryje projevy akné, hydratuje, nedráždí. Jsem světlejší typ. Používám nyní odstín č. 13 a příště si plánuji pořídit odstín č. 11, který jsem vyzkoušela ve vzorku. Můžu říci, že oba odstíny působí přirozeným dojmem. Velké plus make-upu je SPF 20.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Make-up ”

Výborný make-up, který používám již přes pět let. Dokonale kryje a nevytváří na tváři "masku." Krásně sjednotí tón pleti a stačí ho jen opravdu málo.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Nejlepší make-up ”

Tento make-up mi jsem nejprve viděla na jedné známé, měla nádhernou pleť, v létě si nikdy nespálila obličej. Šla jsem pro něj do lékárny, kde mi skvělé zkušenosti s ním potvrdily i samy lékárnice, které jej také používají. Za mě úžasný, odstín ni sedí, krásně se s ním pracuje, nedělá mapy, působí naprosto přirozeně - jako byste ani make-up neměly, jen krásnou pleť.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Výborný korektor ”

K použití zakrytí nedokonalosti pleti. Má skvělé krycí schopnosti, dlouho vydrží, pleť není mastná, má ochranný faktor.

OD: 

Věk: 35-44 let

5

“ Úžasný krycí make-up ”

Několik let používám krycí make-up a musím říct, že jsem za něj vděčná. Krásně kryje nedokonalosti, sjednotí pleť. Pleť vypadá o dost lépe a já mám tak moc dobrý pocit. Vřele doporučuji.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ DĚKUJI!!! ”

Téměř od puberty mě trápí pupínky na obličeji a ten pocit, že si mě každý prohlíží na ulici nebo v obchodě byl hrozný. Minulý rok v létě při koupi vašeho jiného produktu mi při pohledu na mě lékarnice dala vzoreček tohoto make-upu. Okamžitě jsem ho doma vyzkoušela a nikdy jsem nebyla z nějakého kosmetického výrobku tak nadšená. Sjednocená barva pleti i při použití minimálního množství, úžasně kryje, zároveň mám pocit, že se mi zlepšila i kvalita pleti. Tubička vydrží opravdu dlouho. Už nikdy nechci jiný. Takže, MOC DĚKUJI!

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články