Všechny komentáře k:
Toleriane Jemný čisticí krém

Jemný čisticí krém. Proti diskomfortu pleti.

200ml : 3337875570404 400ml : 3337875545778
Detaily k přípravku
Toleriane Jemný čisticí krém - obrázek výrobku

6 hodnocení

5.06

OD: 

5

“ Klára ”

Už mám druhé 400ml balení a řekla bych, že už se nastálo zabydlel u mě v koupelně :-)

OD: 

5

“ Super ”

Něpěnivá emulze, velmi šetrná. Vhodná i pro citlivou pleť, používám pravidelně. Já však po opláchnutí cítím maličko pnutí (bude pravděpodobně vodou).

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Atopická pokožka ”

Ideální čistící krém pro atopickou pokožku. Vše odlíčí, hydratuje a hlavně nedráždí. Koupila jsem si ho, protože jsem se dlouho nemohla zbavit ekzému na očních víčkách a výrazně mi pomohla až změna odličovacího produktu.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Citlivá pleť vám poděkuje ”

Jestli hledáte opravdu jemný čistící krém, po jehož použití nebude vaše citlivá pokožka zbytečně vysušená a napjatá, je Toleriane opravdu dobrá volba. Používám ho už déle než rok a to nejen na obličej, ale také na oblast dekoltu, a můžu ho jen doporučit. Neobsahuje agresivní látky, které by mohly citlivou pokožku dráždit, což je pro mě velké plus. Bonus navíc je velmi nevtíravá a nenápadná vůně.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Opravdu pro velmi citlivou pleť... ”

Objevil se mráz a vysvitlo sluníčko, a moje pleť zareagovala extrémní přecitlivělostí - je napnutá, horká a pálí; je suchá, přestože mám výrazné akné. Toleriane jemný čisticí krém mi v tomto období moc pomáhá. Na ranní a večerní čištění se vyloženě těším :-). Na jedno ošetření obličeje a krku používám dvě dávky krému. Už po pouhém čištění mizí pocit pnutí a suchosti. Krém má jemnou lékárenskou vůni, která je moc příjemná. Krém doplňuji přípravky z řady Toleriane Ultra.

OD: 

5

“ Skvelá Novinka ”

Chcela som vyskúšať túto novinku a ostala som veľmi milo prekvapená. Zloženie je jemné, krémové, pri masáži pleti veľmi komfortné. Moja pleť je po ňom viditeľne jemnejšia už po prvých použitiach, čistí skvele, nemusím aplikovať krém, odporúčam.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články