Všechny komentáře k:
Toleriane Ultra Fluid

Zklidňující a ochranná fluidní péče

3337872414091
Detaily k přípravku
Toleriane Ultra Fluid - obrázek výrobku

4 hodnocení

5.04

OD: 

5

“ doporučuji ”

Používala jsem po léčbě exému na doporučení v lékárně a mohu jen doporučit.

OD: 

5

“ Vyborny krem ”

Tento krem musim doporučit, trpi ekzemem v obličejové casti a tento krem mi doporucila moje kozni lekarka, krem mi velmi vyhovuje, zadne paleni, štípání nic, krem je velmi lehoucky,prijde mi ze po nem plet muze dychat, ne jako ostatní krémy jinych znacek, za me velka spokojenost, konecne mam krem, který mi vyhovuje dlouhodobě 😊

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Tento produkt mi vždy pomohl při svědivé alergické reakci v obličeji. Po použítí bylo cítit příjemné zklidnění a úleva napjaté pokožky. Používám neustále.

OD: 

5

“ Záchrana ”

Nikdy jsem neměla s pletí žádné problémy, až po užívání jedné kosmetické značky se mi na obličeji začaly dělat mapy a vyskakovaly mi jemné pupínky všude po obličeji a nejvíce v oblasti očí. Ihned jsem přestala používat danou kosmetiku, ale úleva nepřicházela a navíc jsem na obličej nemohla nanést v podstatě nic, co by mi nějak neublížilo. Až do chvíle, kdy jsem objevila tento produkt. Pro mě je to určitě záchrana, od první chvíle jsem vnímala obrovský rozdíl, nic mě nepálelo ani nesvědělo a dnes už mám pleť zase v pořádku. Určitě doporučuji všem, kteří takto trpí!

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články