Všechny komentáře k:
Toleriane Ultra
Zklidňující hydratační péče

Pro citlivou pleť. Bezpečná i pro
pleť se sklonem k alergickým reakcím.

3337872412486
Detaily k přípravku
Toleriane Ultra Zklidňující hydratační péče - obrázek výrobku

9 hodnocení

5.09

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ nemá chybu ”

konečně jsem našla krém, který moji pleť nedráždí, nemastí, nijak neobtěžuje...lehký, čistý, ani nevím, že ho mám a pleť je přesto příjemně jemná a nepálí, nesvědí. Mám citlivou pleť, částečně šupinatou a hodně i reaguji, ale u tohoto přípravku jsem příznaků...Mám už další koupený v zásobě.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Recenze ”

Krém je příjemné lehké konzistence bez parfemace. Praktická pumpička. Pleť je po nanesení hydratovaná bez pocitu mastnoty. Svědění i zarudnutí mizí. Je to záchrana pro mou pleť. I když mám sklony k akné, tak nedochází ke zhoršení. Nejlepší krém, který

OD: 

5

“ Nadmíru spokojená ”

Tento krém používám už přes měsíc, 2x denně a určitě pořídím znovu. Mám citlivou atopickou pokožku s T zonou s komedony, skvělá kombinace :( nicméně tento krém si s tím umí poradit. Používám ho i na oči, které mě konečně po létech přestaly aspoň částečně svědit. Krém je bez parfému, má praktický dávkovač, snadno se roztírá, rychle se vstřebá, nelepí. Nemám co vytknout, snad jen že ráno raději neaplikuji na čelo, kde pokožka tolik hydratace nepotřebuje, pak už vypadá dost mastná.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Toleriane Ultra krém ”

Tento krém mi doporučila moje kožní lékařka, měla jsem problémy s červenáním pokožky kolem nosu a rtu, mám ultra sensitive pokožku, používám tento krém již delší dobu a jsem opravdu spokojená. Měnit již nebudu.

OD: 

5

“ Velmi příjemný! ”

Velmi příjemný krém, který moji pleti pomáhá. Na pleti je velmi příjemný, hezky ji vyživuje a pomáhá proti přecitlivělosti. Oceňuji také praktické "pumpičkové" balení.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Ilona D. Zlín ”

Krém je skvělé konzistence.Krásně hydratuje,rychle se vstřebá a zároveň nelepí ani neštípe..... Žádné začervenání pokožky ani šupiny.Ani okolo očí nepne, ba naopak krásně hydratuje...V létě i po dni na slunci skvělý výsledek..... Zatím nejlepší krém co jsem měla..... Určitě jsi hned koupím další

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články