• Domů>
 • Anthelios>
 • Anthelios Anti-imperfections Gel-krém SPF 50+/PPD 21
v_header-range_default.jpg

Anthelios
Anti-imperfections
Gel-krém SPF 50+/PPD 21

Velmi vysoká ochrana pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici.

 • Facebook
 • Pin

Tip
dermatologa

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.

 • ImgPicto_ObličejObličej
 • ImgPicto_Testováno na alergieTestováno na alergie
 • ImgPicto_Velmi vysoká ochrana před sluncemVelmi vysoká ochrana před sluncem
 • ImgPicto_Pleť se sklonem k aknéPleť se sklonem k akné

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ je dermatologický přípravek ochrany před sluncem, obohacený o kyselinu salicylovou a Niacinamid. Formule poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu (UVA-PF 21, ochranu před UVB zářením, infračerveným zářením A a poškozením vlivem znečištění) pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici. Dlouhotrvající kontrola lesku Vysoce voděodolný.

Tuba s pumpičkou 50 ml

Kde koupím tento produkt? 

Koupit nyní

  Koupit nyní

  Vlastnosti

  XL-PROTECT™ poskytuje vysokou, fotostabilní, širokospektrální UVA/UVB ochranu. Optimální ochranný faktor SPF 50+ poskytuje vyšší ochranu před paprsky UVA záření (vyšší než požadavky Evropské unie na kvalitu opalovacích přípravků) díky filtrační technologii XL-Protect™ a termální vodě z La Roche-Posay, která působí jako zklidňující antioxidant.

  Technologie AIRLICIUM™ se zmatňujícími mikročásticemi okamžitě absorbuje sébum a odpuzuje pot pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

  Obohaceno KYSELINOU SALICYLOVOU a NIACINAMIDEM, formule cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

  Účinnost přípravku

  Anthelios je již více než 30 let průkopníkem v přelomových inovacích: UVA filtry, širokospektrální ochrana, textury & technologie.

  Klinicky prokázaná účinnost na citlivé a intoleratní pleti vůči slunci. Účinnost přípravků Anthelios byla prokázána 31 klinickými studiemi in vivo, které byly provedeny světově uznávanými dermatologickými odborníky v oblasti fotodermatologie.

  Textura & aplikace

  Nemastný.
  Nelepivý.
  Nezanechává bílé stopy.

  Pro zachování ochrany aplikujte opakovaně a v dostatečném množství. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. K vnějšímu použití.
  Anthelios Anti-imperfections Gel-krém SPF 50+/PPD 21 - obrázek výrobku

  La Roche-Posay doporučuje

  Anthelios rutina

  přímo pro vás

  Ingredience

  ImgIngredient_KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACINAMID
  KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACINAMID

  Cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

  ImgIngredient_Technologie AIRLICIUM™
  Technologie AIRLICIUM™

  Se zmatňujícími mikročásticemi, které okamžitě absorbují sébum a odpuzují pot, pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

  ImgIngredient_XL-PROTECT™
  XL-PROTECT™

  ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ OCHRANNÝ FILTR
  Účinná směs UV filtrů a antioxidantů, která jde dále než širokospektrální UVA a UVB ochrana. Vytváří štít proti poškození pokožky dalšími agresory, jako jsou infračervené záření a znečištění.

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi