• Domů>
 • Anthelios>
 • Anthelios Anti-imperfections Gel-krém SPF 50+/PPD 21
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

Anthelios
Anti-imperfections
Gel-krém SPF 50+/PPD 21

Velmi vysoká ochrana pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici.

 • Facebook
 • Pin
v_products-dermato (LP54466).png

Tip
dermatologa

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.

 • Obličej
 • Testováno na alergie
 • Velmi vysoká ochrana před sluncem
 • Pleť se sklonem k akné

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ je dermatologický přípravek ochrany před sluncem, obohacený o kyselinu salicylovou a Niacinamid. Formule poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu (UVA-PF 21, ochranu před UVB zářením, infračerveným zářením A a poškozením vlivem znečištění) pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici. Dlouhotrvající kontrola lesku Vysoce voděodolný.

Tuba s pumpičkou 50 ml

Kde koupím tento produkt? 

Koupit nyní

  Koupit nyní

  Vlastnosti

  XL-PROTECT™ poskytuje vysokou, fotostabilní, širokospektrální UVA/UVB ochranu. Optimální ochranný faktor SPF 50+ poskytuje vyšší ochranu před paprsky UVA záření (vyšší než požadavky Evropské unie na kvalitu opalovacích přípravků) díky filtrační technologii XL-Protect™ a termální vodě z La Roche-Posay, která působí jako zklidňující antioxidant.

  Technologie AIRLICIUM™ se zmatňujícími mikročásticemi okamžitě absorbuje sébum a odpuzuje pot pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

  Obohaceno KYSELINOU SALICYLOVOU a NIACINAMIDEM, formule cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

  Účinnost přípravku

  Anthelios je již více než 30 let průkopníkem v přelomových inovacích: UVA filtry, širokospektrální ochrana, textury & technologie.

  Klinicky prokázaná účinnost na citlivé a intoleratní pleti vůči slunci. Účinnost přípravků Anthelios byla prokázána 31 klinickými studiemi in vivo, které byly provedeny světově uznávanými dermatologickými odborníky v oblasti fotodermatologie.

  Textura & aplikace

  Nemastný.
  Nelepivý.
  Nezanechává bílé stopy.

  Pro zachování ochrany aplikujte opakovaně a v dostatečném množství. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. K vnějšímu použití.
  Anthelios Anti-imperfections Gel-krém  SPF 50+/PPD 21 packshot from Anthelios, by La Roche-Posay

  La Roche-Posay doporučuje

  Anthelios rutina

  přímo pro vás

  Ingredience

  KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACINAMID

  Cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

  Technologie AIRLICIUM™

  Se zmatňujícími mikročásticemi, které okamžitě absorbují sébum a odpuzují pot, pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

  XL-PROTECT™

  ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ OCHRANNÝ FILTR
  Účinná směs UV filtrů a antioxidantů, která jde dále než širokospektrální UVA a UVB ochrana. Vytváří štít proti poškození pokožky dalšími agresory, jako jsou infračervené záření a znečištění.

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi