NovinkaAnthelios
Anti-imperfections
Gel-krém SPF 50+

Velmi vysoká ochrana pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici.

  • Facebook
  • Pin
v_products-dermato (LP54466).png

Tip
dermatologa

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.

  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-body_face.pngObličej
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_productsTestováno na alergie
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-atopy.pngVelmi vysoká ochrana před sluncem
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-atopy.pngPleť se sklonem k akné

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ je dermatologický přípravek ochrany před sluncem, obohacený o kyselinu salicylovou a Niacinamid. Formule poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu (UVA-PF 21, ochranu před UVB zářením, infračerveným zářením A a poškozením vlivem znečištění) pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici. Dlouhotrvající kontrola lesku Vysoce voděodolný.

Tuba s pumpičkou 50 ml

Vlastnosti

XL-PROTECT™ poskytuje vysokou, fotostabilní, širokospektrální UVA/UVB ochranu. Optimální ochranný faktor SPF 50+ poskytuje vyšší ochranu před paprsky UVA záření (vyšší než požadavky Evropské unie na kvalitu opalovacích přípravků) díky filtrační technologii XL-Protect™ a termální vodě z La Roche-Posay, která působí jako zklidňující antioxidant.

Technologie AIRLICIUM™ se zmatňujícími mikročásticemi okamžitě absorbuje sébum a odpuzuje pot pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

Obohaceno KYSELINOU SALICYLOVOU a NIACINAMIDEM, formule cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

Účinnost přípravku

Anthelios je již více než 30 let průkopníkem v přelomových inovacích: UVA filtry, širokospektrální ochrana, textury & technologie.

Klinicky prokázaná účinnost na citlivé a intoleratní pleti vůči slunci. Účinnost přípravků Anthelios byla prokázána 31 klinickými studiemi in vivo, které byly provedeny světově uznávanými dermatologickými odborníky v oblasti fotodermatologie.

Textura & aplikace

Nemastný.
Nelepivý.
Nezanechává bílé stopy.

Pro zachování ochrany aplikujte opakovaně a v dostatečném množství. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. K vnějšímu použití.
Anthelios  Anti-imperfections  Gel-krém   SPF 50+ packshot from Anthelios, by La Roche-Posay

La Roche-Posay doporučuje

Anthelios rutina

přímo pro vás

Ingredience

KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACINAMID

Cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

Technologie AIRLICIUM™

Se zmatňujícími mikročásticemi, které okamžitě absorbují sébum a odpuzují pot, pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

XL-PROTECT™

ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ OCHRANNÝ FILTR
Účinná směs UV filtrů a antioxidantů, která jde dále než širokospektrální UVA a UVB ochrana. Vytváří štít proti poškození pokožky dalšími agresory, jako jsou infračervené záření a znečištění.

Naše závazky

Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi