Anthelios Dermo-pediatrics
SPF 50+
Mléko pro miminka

Velmi vysoká ochrana

 • Facebook
 • Pin

“Uzasny produkt”

Dlouho jsem vybirala jaky produkt pro nase mimco zvolit a jsem rada ze jsem se rozhodla pro tento. Uzasne se roztira a nedrazdi mu pokozku jako par pripravku co jsem jim zkusila. Za me urcite doporucuji 😊

Zjistit více

  NEPŘÍMÁ SLUNEČNÍ EXPOZICE.
  Velmi vysoká ochrana na obličej a tělo pro miminko. Speciálně formulováno pro jemnou pokožku nebo pokožku se sklonem k atopii miminek.

  Balení s pumpičkou 50 ml.

  Kde koupím tento produkt? 

  Koupit nyní

   Koupit nyní

   Vlastnosti

   Jemná nebo atopická pokožka miminek. Obličej a tělo. Nepřímá sluneční expozice. Použití od 6 měsíců věku.
   Formule vytvořená speciálně pro miminka. Optimální UVB ochrana 50+ a UVA ochrana přísnější než Evropské doporučení (u opalovacích přípravků) díky patentovanému a fotostabilnímu filtračnímu systému. Formule v souladu s pokožkou miminek: vyvinutá s optimální koncentrací ingrediencí pečlivě vybraných kvůli bezpečnosti. Obohaceno máslem z karité pro hydrataci, zklidnění pokožky a posílení ochranné kožní bariéry. Hebká a příjemná sametová textura. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

   Textura & aplikace

   Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nepřímá sluneční expozice může být nebezpečná. Opalovací přípravky nepředstavují 100% ochranu. Produkt aplikujte těsně před odchodem z domu na nezakryté části těla dítěte. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi.

   Naše závazky

   Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi