\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

Anthelios ULTRA Komfortní krém
SPF 50+/PPD 39

Ideální pro reaktivní pleť a citlivé oči

 • Facebook
 • Pin

“Ideální pro citlivou pleť”

Mám citlivou pleť a dost mě kůže pne a štípe když použiji nějaký krém, který není tak kvalitní jako Anthelios.Vyzkoušela jsem ho a jsem naprosto spokojená.Nezanechává bílé stopy, dobře se roztírá a hlavně je voděodolný. Za mě je to jednička.

Zjistit více

  Ideální pro reaktivní pleť, citlivé oči a ty, kteří hledají bezpečnost. Testováno na citlivých očích a uživatelích kontaktních čoček pod oftalmologickou kontrolou. Tak bezpečný, že jej lze aplikovat kolem očí, aniž by štípal. Testováno na reaktivní a citlivé pleti pod dermatologickou kontrolou.


  50ml tuba

  Vlastnosti

  Širokospektrální ochrana před sluncem s minimalistickým složením. Pro 92 % osob nezpůsobuje oční diskomfort.*

  Doporučováno dermatology. Anthelios, ochrana před sluncem pro citlivou pokožku. XL-PROTECT: širokospektrální technologie. Ochrana proti UVA, UVB, IR A-záření a poškození znečistění prostředí. ÚČINNOST a TOLERANCE prokázány 24 klinickými studiemi. TEXTURA: Nezanechává bílé stopy. Voděodolný. Nemastný a nelepivý.  *Protokol: 53 subjektů, 38 žen a 15 mužů kavkazského původu ve věku od 18 do 64 let.  41 osob fototyp I a II, 12 osob fototyp III. Všechny typy pleti. Aplikace po dobu 3 týdnů, alespoň dvakrát denně na obličej a krk před sluneční expozicí a opětovná aplikace každé 2 hodiny během sluneční expozice.

  Účinnost přípravku

  Předchází sluneční intoleranci, běžně nazývané sluneční alergie. Také předchází fotosenzitizaci způsobené léky, pigmentovým skvrnám, včetně těch vznikajících v těhotenství. Chrání před předčasným stárnutím kůže a dlouhodobým buněčným poškozením.

  Textura & aplikace

  Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany.
  Anthelios ULTRA Komfortní krém SPF 50+/PPD 39  packshot from Anthelios, by La Roche-Posay

  Ingredience

  XL-PROTECT

  Optimální širokospektrální UVB a UVA ochrana díky technologii XL PROTECT TM založené na patentovaném a fotostabilním filtračním systému posíleném antioxidanty

  GLYCERIN

  Hydratuje. Pomáhá chránit ochrannou kožní bariéru pokožky.

  \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients\LP755_ThermalWater.jpg
  TERMÁLNÍ VODA

  Zklidňuje citlivou pleť podrážděnou vnějšími vlivy a pomáhá předcházet stárnutí pleti. PŘIROZENÝ ANTIOXIDANT.

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi