\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

Kerium
ANTI-CHUTE

Šampon proti vypadávání vlasů

 • Facebook
 • Pin

  Šampon proti vypadávání vlasů - doplňková péče. Obnovuje vlasové vlákno a hustotu vlasů. Ideální doplněk kúry proti vypadávání vlasů.

  200ml flakon

  Kde koupím tento produkt? 

  Koupit nyní

   Koupit nyní

   Vlastnosti

   Vypadávání vlasů u mužů a žen.
   Dvojitý účinek, unikátní synergie aktivních látek, která v jakémkoli bodě přerušuje cyklus vypadávání vlasů. 1. Madecassoside, inovace proti vypadávání vlasů pocházející z výzkumu zánětu, potlačuje mikrozánět, který urychluje vypadávání vlasů. 2. Arginine + Vitamin B5 podporují výživu vlasové cibulky a tvorbu vlasové hmoty. Obnovené vlasy získávají objem a hustotu. Vlasy jsou hustší.

   Účinnost přípravku

   1. Madecassoside významně prodlužuje životnost vlasového folikulu vs. placebo*. Například, po 10 dnech, 100 % vlasových folikulů stále žije, vs. 74 % u placeba. 2. Arginin významně podporuje tvorbu VEGF, klíčového faktoru při udržování mikrocirkulace kolem vlasové cibulky a při jejím vyživování. 3. Vitamin B5 podporuje produkci buněčné energie a růst zdravého, tonického vlasu. Tato aktivní látka je pro své vlastnosti všeobecně uznávána a je využívána v nutričních doplňcích a kúrách proti vypadávání vlasů.

   Textura & aplikace

   Pro každodenní použití během kúry proti přetrvávajícímu vypadávání vlasů, nebo pro občasné použití při sezónním vypadávání vlasů.

   Naše závazky

   Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi