• Domů>
 • Kerium>
 • Kerium DS Intenzivní šampon proti lupům
v_header-product_kerium2_INT.jpg (LP15612)

Kerium DS
Intenzivní šampon proti lupům

Mikroexfoliační ošetřující šampon

 • Facebook
 • Pin

“Skvělý šampón ”

Skvělý šampón pro problematickou pokožku hlavy - příjemně voní, vlasy jsou po něm lehké a jemné a hlavně pokožka hlavy je bez lupu a nesvědí! rozhodně doporučuji pro ty, co stejně jako já měli problémy s pokožkou hlavy. Děkuji:)

Zjistit více

  Odstraňuje přetrvávající lupy. Čistí do hloubky a ulevuje pokožce hlavy.

  125ml lahvička

  Kde koupím tento produkt? 

  Koupit nyní

   Koupit nyní

   Vlastnosti

   Početné nebo přetrvávající lupy. Intenzivní svědění.
   LHA™ zajišťuje jemnou, intenzivní mikroexfoliaci, a tím rychle odstraňuje přetrvávající lupy. Technologie cíleného působení na vlasový kořínek účinkuje čisticím komplexem na pokožku hlavy a pilosebaceozní folikul tak, že odstraňuje lupy přímo u jejich zdroje a předchází jejich návratu. Vitamin PP významně ulevuje od svědění.

   Účinnost přípravku

   Účinek na přetrvávající lupy prokázaný dermatology, experty na pokožku hlavy, v klinických testech. Lidé, kteří ho používali, posoudili jeho vynikající kosmetické kvality: - lesklé vlasy 92 %, - pružné vlasy 90 %, - snadněji upravovatelné vlasy 84 %.

   Textura & aplikace

   Kúru používejte dvakrát týdně po dobu 3 týdnů. Prodlužte si udržovací péči s přípravkem KERIUM Mikroexfoliační šampon proti lupům. Časté použití: Krémový šampon na suché lupy nebo Gelový šampon na mastné lupy.
   Kerium DS Intenzivní šampon proti lupům - obrázek výrobku

   Naše závazky

   Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi