v_header-product_kerium2_INT.jpg (LP15612)

Kerium
Gelový šampon
na mastné lupy

Gelový šampon proti lupům, mikroexfoliační

 • Facebook
 • Pin

“Luxusní šampon”

Dlouhodobě jsem trpěla na lupy a hledala vhodný šampon. A našla 💙 🙂 Už po prvním použití vlasy byli nádherné, nadýchané, nemastí se a hlavně bez lupů. :-) Je úžasný, luxusní, nejlepší. Jen škoda, že jsem tak úžasný šampon nevyzkoušela už dávno Nejlepší kosmetika 💙 💙💙

Zjistit více

  Gelový šampon proti lupům, mikroexfoliační, časté použití. Přesné, viditelné odstranění mastných lupů. Obnovuje fyziologickou rovnováhu pokožky hlavy.

  200ml lahvička

  Kde koupím tento produkt? 

  Koupit nyní

   Koupit nyní

   Vlastnosti

   Mírné nebo občasné lupy. Mastné vlasy nebo pokožka hlavy.
   LHA™ zajišťuje jemnou, intenzivní mikroexfoliaci, a tím odstraňuje lupy a reguluje deskvamaci. Čisticí komplex očišťuje pokožku hlavy a předchází tvorbě lupů. Zinek - PCA kontroluje sekreci kožního mazu.

   Účinnost přípravku

   Účinek prokázaný dermatology, experty na pokožku hlavy, v klinických testech. Lidé, kteří ho používali, posoudili jeho vynikající kosmetické kvality: - 100 % lehké vlasy, - 93 % lesklé vlasy, - 86 % silné vlasy.

   Textura & aplikace

   Používejte místo obvyklého šamponu pro mírné nebo občasné lupy nebo v kombinaci s intenzivní kúrou. Vhodný pro každodenní použití. Před opláchnutím jemně promasírujte pokožku hlavy. Na přetrvávající lupy použijte Kerium DS Intenzivní mikroexfoliační šampon proti lupům.
   Kerium Gelový šampon na mastné lupy - obrázek výrobku

   Naše závazky

   Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi