NovinkaLipikar Stick AP+

Stick na pokožku

 • Facebook
 • Pin

“Doporučuji”

Výrobek jsem zkoušela na dvouleté dceři, která má atopický ekzém na stehnech a v pokoleních jamkách. Aplikace byla pro ni příjemná, nesnáší mazání krémem, tento způsob aplikace ji velmi zaujal. Po několika vyzkoušení zvládla Lipikar Stick aplikovat i sama. Kůže po použití byla vláčná, hydratovaná, méně červená, samotný ekzém nezmizel (což se ani nečeká, není to lék). Určitě se zmírnily svědivé pocity a pnutí kůže. Přípravek je dost tuhý, ale na suchou kůži se aplikuje dobře, v tenké vrstvě, i přes malou velikost nám při každodenním používání vydržel několik týdnů. Výrobek splnil mé očekávání, určitě ho doporučuji.

Zjistit více
 • Velmi suchá pokožka se sklonem k atopickému ekzému

SOS PÉČE pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. OKAMŽITÁ ÚLEVA OD POCITU SVĚDĚNÍ KDYKOLIV A KDEKOLIV

15 ml balení, praktická aplikace pomocí tyčinky

Kde koupím tento produkt? 

Koupit nyní

  Koupit nyní

  Vlastnosti


  První péče v tyčince od La Roche-Posay pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Mechanické nanášení pomáhá uspokojit nutkání škrábat se, zatímco zklidňující složení pomáhá okamžitě ulevit od pocitu svědění.
  Kdykoliv pocítíte nutkání poškrábat se, sáhněte po Lipikar Stick AP+!  

  • Praktické balení do kapsy
  • Vhodný pro pro kojence, děti i dospělé
  • Složení s vysokou tolerancí vhodné pro všechny části těla (včetně očních víček)
  • Rychle se vstřebávající textura
  S  Madecassosidem, složkou s protizánětlivým efektem, relipidačním máslem z karité a glukonátem zinku s antibakteriálním účinkem.

  LIPIKAR STICK AP+ JE REVOLUCE V PÉČI O POKOŽKU SE SKLONEM K ATOPICKÉMU EKZÉMU: pomůže být dětem v péči o svou atopickou pokožku samostatnější.
  Děti se aktivně podílely na všech stupních vývoje LIPIKAR STICK AP+: od konceptu až po uvedení. Tento formát umožňuje dětem vzít si produkt do školy, na hřiště nebo ke kamarádům domů.

  Textura & aplikace

  Kdykoliv pocítíte nutkání poškrábat se, sáhněte po Lipikar Stick AP+ a aplikujte přímo na postiženou oblast pro zmírnění pocitu svědění.
  Na obličej a tělo: vhodné pro všechny části těla (včetně očních víček).
  Lipikar Stick AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi