\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

Toleriane Ultra

Zklidňující péče na obličej a oční okolí

 • Facebook
 • Pin

“Toleriane Ultra”

Mám citlivou pleť a k tomu akné. Aby se zlepšovalo akné, musím pečovat o citlivou pleť, a naopak. Tento krém mé pleti extrémně vyhovuje. Maximálně tiší její potřebu po hydrataci - pleť je po nanesení vláčná, vyživená, zklidněná. Krém má velmi příjemnou texturu - není hutný, přitom není tekutý. Stačí ho nanést malinké množství. Do pleti obličeje, přestože mám mastnou pleť, se krém okamžitě vsákne a pleť se po něm neleskne. Kombinuji s Toleriane Ultra Noční a jsem spokojená :-).

Zjistit více

  Internzivní zklidňující péče na obličej a oční okolí. Intenzivní a dlouhotrvající zklidňující péče proti diskomfortu pro ultra senzitivní pleť náchylnou k alergiím.

  Flakón 100% hermetický, 40ml.

  Vlastnosti

  Intolerantní nebo alergická pleť.
  Nová unikátní formule kombinuje Neurosensine zklidňující látku, která se soustředí na příznaky podráždění pleti, a termální vodu z La Roche-Posay, přirozeně zklidňující a působící proti podráždění. Inovativní ultra-hermetické balení – bez kontaminace, oxidace, suchých reziduí a zbytků. Výživná a zároveň
  jemná textura dodává pleti okamžitou hydrataci a zklidnění po aplikaci. Den za dnem jsou příznaky citlivosti pleti redukovány a komfort je zachován.
  Nekomedogenní. Vysoká tolerance. Testováno na alergické pleti. Dle evropského standardu. 0% preservativů / fragrance / alkoholu.

  Účinnost přípravku

  1. Okamžitá úleva: pleť je jemná a zklidněná.
  2. Trvající pocit úlevy : podráždění a pálení je odstraněno.
  3. Tolerance: Formule testovaná na pleti nachylné k alergiím

  Textura & aplikace

  Aplikujte na celý obličej, oční okolí a krk ráno a večer.
  Toleriane Ultra packshot from Toleriane, by La Roche-Posay

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi